Головна » Таємничий тизер DC Джеймса Ганна показує Зелений Ліхтар

Таємничий тизер DC Джеймса Ганна показує Зелений Ліхтар

Таємничий тизер DC Джеймса Ганна показує Зелений Ліхтар (Фото: google)
Таємничий тизер DC Джеймса Ганна показує Зелений Ліхтар (Фото: google)

Нова ера для DC Studios починає зароджуватися з початком виробництва нового Супермена, але фільм є лише частиною більшого плану.

Читайте також: Том Холланд йде з Marvel: вийшов трейлер нового фільму “Зелений ліхтар” від ентузіастів

Цей всеосяжний план включає все ще досить загадкову серію «Зелених ліхтарів», відому як «Ліхтарі», і Джеймс Ганн нещодавно поділився не менш загадковим натяком на проект. Співкерівник студії поділився зображенням, на якому рука невідомого Ліхтаря спрямовує в небо кільце живлення.

Як ви можете побачити нижче, це була важка битва, оскільки на рукавичці є сліди крові. Однак Ганн не додав підпис чи інше пояснення до зображення, тому у фанатів DC явно виникає багато питань щодо того, що це означає.

Якщо використовувати найпростіше пояснення, то це може означати, що проект «Ліхтар» вступає в більш активну розробку. Зрештою, Гай Гарднер, якого грає Натан Філліон, з’явиться у фільмі «Супермен».

Хоча ми мало знаємо про Ліхтарі, деякі подробиці вже розкриті. Серіал для Макса буде присвячений Хелу Джордану та Джону Стюарту і описується як справжній детектив у космосі, що розповідає про стародавні жахи на Землі. Кастинг Джордана і Стюарта невідомий.

Той факт, що Землі присвоєно чотири Ліхтарі, нещодавно досліджувався в коміксах, і буде цікаво подивитися, які елементи адаптує шоу.

Прокрутити вгору