Головна » Касові збори фільму “Дюна 2” досягли нової вражаючої висоти

Касові збори фільму “Дюна 2” досягли нової вражаючої висоти

Касові збори фільму "Дюна 2" досягли нової вражаючої висоти (Фото: google)
Касові збори фільму “Дюна 2” досягли нової вражаючої висоти (Фото: google)

Цього року Warner Bros. стала першою студією, чиї фільми зібрали в прокаті 1 мільярд доларів. Звичайно, багато в чому це пов’язано з касовими зборами фільму «Дюною: Частина друга».

27 квітня фільм Дені Вільньова зміг подолати важливий рубіж, зібравши у світовому прокаті понад 700 мільйонів доларів, що вражає при бюджеті в 190 мільйонів доларів. Це перший фільм у 2024 році, який зібрав таку суму, оскільки поки що є лідером за касовими зборами.

За прогнозами аналітиків, загальні касові збори становитимуть близько $720 млн, що здається цілком можливим.

Друге місце за касовими зборами займає ще один блокбастер від Warner Bros. – «Ґодзілла та Конг: Нова імперія». Нова частина MonsterVerse має у своїй скарбничці майже $500 млн.

Варто зазначити, що останні релізи Warner Bros. також мали успіх. Наприкінці 2023 року вийшли Вонка та “Аквамен і загублене королівство”, які показали себе непогано.

Цього року студія випустить ще один потенційний хіт – Джокер 2: Божевілля на двох. Прогнозується, що фільм “Джокер 2: Божевілля на двох” обіцяє стати одним із найбільших релізів року після того, як оригінальний фільм коміксів DC зібрав 1 мільярд доларів у всьому світі. Стрічка за коміксами має вийти в кінотеатрах 4 жовтня 2024 року.

Прокрутити вгору