Головна » Фільм «Ґодзілла і Конг: Нова імперія»: Розкрито несподівані таємниці стрічки

Фільм «Ґодзілла і Конг: Нова імперія»: Розкрито несподівані таємниці стрічки

Фільм «Ґодзілла і Конг: Нова імперія» – не лише найуспішніший фільм MonsterVerse, а й один із найбільших релізів 2024 року.

Фільм «Ґодзілла і Конг: Нова імперія» (Фото: google)
Стрічка «Ґодзілла і Конг: Нова імперія» (Фото: google)

Зібравши майже 500 мільйонів доларів у прокаті, сиквел кросовера кайдзю повністю досліджує Порожнисту Землю. Для шанувальників легендарного кінематографічного всесвіту новелізація відкрила кілька важливих таємниць.

Читайте також: Цікаві серіали, від яких буде неможливо відірватися

Для початку, «Нова імперія» розкрила кілька нових цікавих фактів про Шімо, ящірку-альбіноса, якою править Король Шрамів. У друкованій версії історії пояснюється, що вік Шімо становить близько трьох мільйонів років, і саме цей монстр був відповідальним за заморожування короля Гідори, і що морозне дихання Шімо є результатом здатності Шімо «уповільнювати атоми». У романі також пояснюється, що Ґодзілла та Шімо не є родичами. тим самим спростовуючи популярну теорію фанатів.

Фільм «Ґодзілла і Конг: Нова імперія» (Фото: google)

Це не єдиний кайдзю, подробиці якого розкриті в романі. Новий механічний кулак Конга, відомий як Project Powerhouse, насправді був створений «Монархом» з частин Мехагодзілли, технологічного аналога Ґодзілли, який з’явився у «Ґодзілла проти Конга». Також стало відомо, що події відбуваються найближчим часом – у 2027 році.

В описі книги йдеться:

Письменник Грег Кіз повертається до MonsterVerse, щоб ще глибше занурити читачів у світ монстрів. Ця книга досліджує події фільму, доповнюючи історію та канон Титанів, показуючи сцени з фільму з нової точки зору.

Хоча майбутнє MonsterVerse на великому екрані залишається загадкою, Apple TV+ підтвердив, що другий сезон Монарха: Спадщина монстрів знаходиться в розробці. Крім другого сезону, стрімінговий сервіс також підтвердив, що розпочато виробництво ще одного спін-оффа.

Прокрутити вгору