Головна » Ваяна 2: Нові фото показали повернення Дуейна Джонсона до ролі Мауї

Ваяна 2: Нові фото показали повернення Дуейна Джонсона до ролі Мауї

Дуейн Джонсон відвідав CinemaCon, виступаючи на панелі Disney. Тоді актор представив мультфільм «Ваяна 2», який вийде на екрани через півроку.

Ваяна 2: Нові фото показали повернення Дуейна Джонсона (Фото: google)
Ваяна 2: Нові фото показали повернення Дуейна Джонсона (Фото: google)

Читайте також: Подробиці сюжету “Ваяна 2” порадують шанувальників Дуейна Джонсона

Незважаючи на те, що актор був присутній на заході, він почав озвучувати напівбога Мауї лише цього тижня. Про це повідомив сам Джонсон у соцмережах, поділившись фотографіями зі студії. Він також залишив зворушливий підпис до кадрів:

Повертаємо MAUI до життя для MOANA 2!

Дуже весело знову бути MAUI – персонажем, який багато в чому змінив моє життя, включаючи образ MAUI, натхненний моїм покійним дідусем, вождем Paramount Пітером Майвією.

Полінезійське культурне значення цієї ролі та історії зворушило сім’ї по всьому світу і легко стало для мене однією з найправдивіших данин поваги, яку я можу втілити в життя та поділитися.

Нові персонажі, нові подорожі, нова музика.

Ми раді, що ви та ваші сім’ї з усього світу приєднуєтеся до нас у цій подорожі.

Ви відчуєте ману.

У ролику, показаному раніше, друзі та родичі Моани хвалять її за дружбу з Мауї. У трейлері видно, що головні герої вирушають у чергову океанську пригоду.

У той час як сама Джонсон і Ваяна, Аулія Карвальо, повернулися до персонажів в анімаційному продовженні, Лін-Мануель Міранда не буде піснею. Натомість за музику відповідають Ебігейл Барлоу та Емілі Беар.

Перший фільм зібрав у світовому прокаті 680 мільйонів доларів, ставши несподіваним успіхом для Disney. Ремейк живої дії мав вийти в червні 2025 року, але його відклали на цілий рік.

Прем’єра анімаційного сиквела відбудеться 27 листопада 2024 року.

Прокрутити вгору