Головна » Подробиці сюжету “Ваяна 2” порадують шанувальників Дуейна Джонсона

Подробиці сюжету “Ваяна 2” порадують шанувальників Дуейна Джонсона

Подробиці сюжету фільму "Ваяна 2" (Фото: google)
Подробиці сюжету “Ваяна 2” (Фото: google)

Читайте також: Найочікуваніші мультфільми 2024 року: Добірка

Подробиці сюжету “Ваяна 2” від Disney повинні сподобатися шанувальникам Мауї.

Дуейн «Скеля» Джонсон був, мабуть, найвідомішим ім’ям в оригінальній «Ваяні» 2016 року в ролі напівбога Мауї, а пізніше взяв на себе роль продюсера рімейку, який вийде в липні 2026 року.

Потім було підтверджено, що Мауї повернеться в «Ваяні 2», коли він був оголошений одним з наступних анімаційних фільмів Діснея, і глядачі задавалися питанням, чи буде його роль такою ж значущою, як вісім років тому.

Подробиці ролі Мауї у фільмі «Ваяна 2»

Шанувальники отримали оновлення щодо сюжету анімаційного фільму Disney “Ваяна 2“. В ньому йдеться про те, наскільки важливою буде роль персонажа Дуейна Джонсона. Наданий синопсис підтвердив, що Ваяна вирушить у свою наступну подорож з Мауї, об’єднавшись з командою моряків у нових водах:

Отримавши несподіване повідомлення від своїх мандрівних предків, Ваяна разом з Мауї і новим екіпажом відправляється в далекі моря Океанії і в небезпечні, давно втрачені води. Героїня опиниться у пригодах, в яких ніколи не бувала.

Опис сюжету не залишає сумнівів у тому, що роль Мауї в «Ваяна 2» буде майже такою ж великою, як і в оригіналі.

Що станеться в «Ваяне 2»?

Хоча подробиці подорожі залишаються загадкою без повноцінного трейлера, у мультфільмі персонажі, здається, опиняються далеко за берегами Моту Нуї, оскільки в синопсисі згадується регіон Океанії.

Можливо, дебютне відео ми отримаємо влітку 2024 року. Disney може приурочити трейлер сиквела до прем’єри фільму Pixar “Думками навиворіт 2“.

Нагадаємо, що мультфільм «Ваяна 2» вийде в кінотеатрах 27 листопада 2024 року.

Прокрутити вгору