Головна » Fallout 5 може вийти несподівано найближчим часом

Fallout 5 може вийти несподівано найближчим часом

Серія Fallout від Amazon Prime Video мала великий успіх, який важко ігнорувати. І, схоже, Microsoft намагається отримати від цього максимум користі.

Читайте також: Безкоштовні ігри PS Plus у травні 2024 року

Згідно з інформацією, якою поділився журналіст Джез Корден з Windows Central, довгоочікуваний Fallout 5 може побачити світ до 2030 року. Однак найцікавіше, що є ймовірність, що Bethesda, відповідальна за останні частини серії, може не взятися за цей проект. Це тому, що Microsoft, яка володіє студією, хоче зберегти ажіотаж і хвилювання фанатів.

Microsoft, натхненна успіхом шоу Amazon, бачить у Fallout 5 потенціал стати ще одним великим успіхом, який може завоювати серця шанувальників у всьому світі. Однак через щільний графік Bethesda, яка в даний час зосереджена на підтримці Starfield і розробці The Elder Scrolls 6, питання про час виходу наступної частини Fallout стоїть на порядку денному.

Саме тому Microsoft розглядає варіант перенесення розробки нової гри в іншу студію. І в цьому контексті виникає цікава пропозиція: довірити розробку Fallout 5 команді Obsidian Entertainment. Раніше Obsidian випустили гру Fallout: New Vegas, яка отримала масу позитивних відгуків від фанатів і критиків. Передача їм естафети розробки для наступної частини може означати повернення до витоків серії та духу, який зробив Fallout такою популярною.

Тим часом Bethesda, розриваючись між Starfield і The Elder Scrolls 6, розуміють, що у них просто немає ресурсів і часу, щоб інвестувати в новий проект Fallout. Це робить дуже сумнівним, що вони візьмуться за нову гру.

Таким чином, хоча остаточних висновків робити ще зарано, Fallout 5 вже стала темою для обговорення серед ігрового співтовариства. Питання про те, хто візьметься за розробку чергової глави цієї легендарної саги, залишається відкритим.

Що стосується серіалу від Amazon, то його вже продовжили на другий сезон. Оскільки другий сезон явно не буде останнім, не виключено, що Fallout 5 вийде «поруч» з третім сезоном шоу.

Прокрутити вгору