Головна » Безкоштовні ігри PS Plus у травні 2024 року

Безкоштовні ігри PS Plus у травні 2024 року

Безкоштовні ігри PS Plus у травні 2024 року: яким може бути розіграш
Безкоштовні ігри PS Plus у травні 2024

2024 рік був насиченим для Sony. Випускаючи довгоочікувані ексклюзиви на кшталт Final Fantasy VII Rebirth і Stellar Blade, компанія дає гравцям привід включити PS5.

Ми сподіваємося, що травень стане вагомою причиною для продовження підписки PS Plus, тому що останні розіграші були як успішними, так і ні. Поки ми чекаємо на офіційне оголошення безкоштовних ігор, ось прогнози на наступний місяць.

Дата оновлення PS Plus на травень 2024 року

Безкоштовні ігри PS Plus Essentials регулярно доступні в перший вівторок місяця. Перший вівторок травня припадає на 7 число, тому 7 травня стане днем, коли травневі безкоштовні проекти можна буде завантажити і додати в особисту бібліотеку.

Квітневі безкоштовні ігри PS Plus можна отримати до травневого розіграшу ігор, тому обов’язково завантажте їх до кінця понеділка, 6 травня. У квітні це: Immortals of AveumMinecraft Legends і Skul: The Hero Slayer.

Прогнози PS Plus на травень 2024 року

Тепер про хороше – неймовірні прогнози! PlayStation зазвичай анонсує ігри свіжої добірки в останню середу місяця, але цього разу це станеться в першу середу наступного місяця – 1 травня. До цього часу можна прикинути, що буде «подаровано» передплатникам.

Madden 24

Передбачення спортивної гри є безпечним кроком; Але це найбільш ймовірний кандидат. Ігри Madden виходять щорічно в серпні, безпосередньо перед початком футбольного сезону. До кінця літа залишилося всього кілька місяців, а це означає, що минулорічна Madden може стати безкоштовною грою в рамках стандартної PS Plus.

Madden 24 була випущена 15 серпня 2023 року та отримала середні відгуки як геймерів, так і критиків. У той час як режими «Франшиза» та «Історія» зазнали цікавих оновлень та покращень, майже все інше в грі залишилося незмінним.

Metro Exodus Розширене видання

Українська студія 4A Studio майже п’ять років наполегливо працювала над черговою головною грою франшизи Metro. Хоча війна сповільнила розвиток, ми, ймовірно, почуємо новини про проєкт цього року. При цьому, якщо у вас є PS VR 2, вам не доведеться довго чекати, щоб знову зануритися у світ Metro.

Metro Awakening активно просувається Sony для PS VR2. Реліз запланований на 2024 рік. У зв’язку з тим, що Metro Awakening створена лише для віртуальної реальності, і ймовірністю анонсу основної частини найближчим часом, є велика ймовірність, що Metro Exodus Enhanced Edition стане частиною нового розіграшу.

Snow Runner

Симулятор водіння по бездоріжжю від Sabre Interactive вже багато років є довгоочікуваною грою серед передплатників PS Plus. Можливо, це станеться найближчим часом. Однією з причин, чому SnowRunner, швидше за все, стане безкоштовною в травні, є майбутній реліз великої гри Sabre Interactive, Warhammer 40K: Space Marine 2, який відбудеться 9 вересня. Немає кращого часу, щоб підвищити популярність Sabre Interactive, ніж зараз, за кілька місяців до наступного блокбастера.

Травень також здається оптимальним часом для роздачі SnowRunner, оскільки Expeditions: A MudRunner Game вийшла 5 березня цього року. Що може бути кращим способом включити SnowRunner в лінійку PS Plus, ніж між двома великими іграми студії?

PS Plus втратить багато ігор у травні 2024 року

Прокрутити вгору