Головна » Касові збори фільму «Погані хлопці: Все або нічого» приємно дивують

Касові збори фільму «Погані хлопці: Все або нічого» приємно дивують

Касові збори «Погані хлопці: Все або нічого»

Касові збори фільму «Погані хлопці: Все або нічого» допомогли франшизі пройти важливий рубіж.

Четверта частина серії «Погані хлопці» повертає головних героїв Майка Лоурі та Маркуса Бернетта, одночасно виводячи на перший план деяких молодших персонажів. У фільмі знялися Вілл Сміт, Мартін Лоуренс, Ванесса Хадженс, Олександр Людвіг, Паола Нуньєс, Ерік Дейн, Іоан Гріффіт, Таша Сміт, Джейкоб Сципіон та Денніс Грін.

За даними Deadline, касові збори “Поганих хлопців 4” допомогли франшизі заробити 1 мільярд доларів. На момент написання статті «Погані хлопці: Все або нічого» зібрали понад 125 мільйонів доларів у всьому світі.

«Погані хлопці: Все або нічого» показує хороші касові збори фільму, оскільки бойовик вийшов на екрани в період, який був дуже невдалим для блокбастерів. Різні довгоочікувані фільми, включаючи «Фуріос: Хроніки Божевільного Макса», не виправдали очікувань касових зборів. Цього року було кілька вихідних з рекордно низькими касовими зборами, але «Погані хлопці» дозволили кінотеатрам трохи оживити.

Хоча «Погані хлопці 4» отримали змішані відгуки від преси (64% на Rotten Tomatoes), фільм подобається глядачам (97%). Схоже, що Bad Boys продовжить розширюватися в майбутньому.

Також цікаво: Чи є сцена після титрів до фільму «Погані хлопці: Все або нічого»?

“Погані хлопці”: коротка довідка про культову франшизу

“Погані хлопці” – це серія американських комедійних бойовиків, що розпочалася 1995 року. Фільми зображують пригоди двох безрозсудних детективів з Маямі, Маркуса Бернетта (Мартін Лоуренс) і Майка Лоурі (Вілл Сміт), які постійно вплутуються в небезпечні справи.

Перший фільм, “Погані хлопці”, вийшов 1995 року і здобув шалений успіх, зібравши понад 300 мільйонів доларів у прокаті. Він здобув визнання за динамічні бойові сцени, гумор та хімію між Лоуренсом і Смітом.

Продовження, “Погані хлопці 2”, вийшло 2003 року і також стало касовим успіхом. Фільм отримав менше схвальних відгуків критиків, але все ж таки порадував фанатів франшизи.

Третя частина, “Погані хлопці: Назавжди”, вийшла 2020 року і знову об’єднала Лоуренса та Сміта. Цей фільм отримав позитивні відгуки критиків і глядачів, ставши гідним доповненням до франшизи.

“Погані хлопці” стали одними з найуспішніших та найпопулярніших бойовиків 1990-х та 2000-х років. Їхня спадщина продовжує жити завдяки телевізійному шоу-спіноффу “Погані хлопці” та можливості майбутніх продовжень.

Прокрутка до верху