Головна » Коли вийде фільм «Думками навиворіт 3»? Сиквел включатиме ідеї крою

Коли вийде фільм «Думками навиворіт 3»? Сиквел включатиме ідеї крою

Коли вийде фільм «Думками навиворіт 3»?

Через дев’ять років після того, як фільм Pixar «Думками навиворіт» захопив серця шанувальників кіно по всьому світу, Райлі та її емоції повернулися на великий екран із фільмом «Думками навиворіт 2».

У другій частині з’явилися нові місця в мозку головної героїні, але було ще багато ідей, які не потрапили у фільм. Це головна причина, чому режисер Келсі Манн сподівається на фільм «Думками навиворіт 3».

Коли вийде фільм «Думками навиворіт 3»?

Перед прем’єрою сиквела режисер розповів виданню ComicBook, що у команди є ідеї щодо потенційного сиквела:

Мені подобається цей світ. Це такий чудовий світ, у якому можна грати, і ідеї начебто приходять від буття в цьому світі, як з точки зору локацій, так і персонажів. Тут дуже багато ідей не тільки за першим фільмом, а й за другим. Під час виробництва я думав: «Це дійсно весела і розумна ідея. Я не знаю, як це вписується в цю конкретну історію, але в якийсь момент це може бути використано».

Манн розповів деякі подробиці про одну з ідей, яка в кінцевому підсумку була відкинута з Puzzle 2. Ідея полягала в тому, щоб створити парк під назвою «Країна прокрастинації», який постійно будувався і ніколи не був повністю готовий до відкриття.

Одна з моїх улюблених [ідей] – це місце, яке ми придумали, під назвою Країна прокрастинації. Це те, що у мене точно було, особливо коли я був підлітком. Це була земля, на якій була велика табличка з написом «Земля прокрастинації», а потім «Скоро відкриття». А Гнів такий: «Коли вони почнуть будувати це місце?! Його там продовжують будувати!» Але від цього довелося відмовитися. Я подумав: «Це треба якось використовувати в майбутньому».

Коли вийде «Думками навиворіт 3»? Схоже, що доведеться почекати кілька років, оскільки Pixar не поспішає з продовженнями. Наприклад, «Історія іграшок 5» вийде у 2026 році, тобто через 7 років після попередньої частини. Виходячи з цього, третій «Думками навиворіт» вийде не раніше 2029-2030 років.

Прокрутка до верху