Головна » Люк Ньютон: Що потрібно знати про зірку нового сезону “Бріджертонів”

Люк Ньютон: Що потрібно знати про зірку нового сезону “Бріджертонів”

Люк Ньютон: Що потрібно знати про зірку нового сезону "Бріджертонів" (Фото: google)
Люк Ньютон: Що потрібно знати про зірку нового сезону “Бріджертонів” (Фото: google)

Новий сезон серіалу “Бріджертони” зосереджує увагу на привабливому та чуттєвому Коліні Бріджертоні, роль якого виконує 31-річний британський актор Люк Ньютон. Він став центральною фігурою, і тепер більше про цього талановитого актора можна дізнатися нижче.

Читайте також: Найцікавіші новинки Netflix у червні

Біографія Люка Ньютона

Люк Ньютон народився у 1993 році в Західному Сассексі у творчій родині. Його мама працювала перукарем, а батько був співаком у місцевих театрах. З раннього віку він виявляв інтерес до мистецтва, зібравши підлітковий бой-бенд і гравши в мюзиклах. Закінчив Лондонську школу музичних мистецтв. У 17 років він дебютував на телебаченні в підлітковому серіалі BBC Two “Шанс”, а в 20 років вперше з’явився на професійній театральній сцені у Вест-Енді.

Кар’єра до “Бріджертонів”

До ролі в “Бріджертонах” Ньютон знімався переважно у серіалах, зокрема в популярному шоу Disney Channel “Полярна зірка”, де грав Бена Еванса. Роль Коліна Бріджертона, третього сина в родині Бріджертонів, актор отримав у 2019 році. У перших двох сезонах його персонаж був другорядним, але харизматичним і привабливим. У новому сезоні разом зі своєю колегою Ніколою Кохлан Люк Ньютон став центральною фігурою, адже їхні герої з друзів дитинства перетворилися на коханців.

Колін Бріджертон у новому сезоні

У новому сезоні Колін повертається з далеких подорожей, ставши більш впевненим і самостійним. Це описано в синопсисі: “Цього разу Колін повертається з нових подорожей із ще більшою пихатістю”. Сам актор каже: “Він повертається, відчуваючи себе іншою людиною з іншим рівнем впевненості”.

Взаємини з Ніколою Кохлан

Після виходу нового сезону глядачі зацікавилися хімією між Люком Ньютоном та його колегою Ніколою Кохлан. В інтерв’ю актори підкреслюють, що вони близькі друзі, і саме завдяки їхній дружбі їм вдалося створити такі відверті сцени. Проте, преса зазначає, що Люк Ньютон перебуває у стосунках з грецькою танцівницею Антонією Руміле.

Особисте життя і стиль

Нікола Кохлан описує Люка Ньютона як інтроверта, який часто втомлюється від великої кількості людей. Це відображається під час зйомок масштабних сцен, де задіяні сотні статистів і членів команди. Люк Ньютон також зізнався, що хвилювався через реакцію своєї родини на інтимні сцени в серіалі.

Модний стиль

Промоактивності нового сезону привернули увагу і до стилю Люка Ньютона. За його образи відповідає стилістка Холлі Вайт, з якою актор співпрацює з 2023 року. Вона зазначає, що стиль Ньютона — це розслаблений та невимушений підхід до класичного чоловічого одягу. Він експериментує з носінням пальт замість жакетів та прозорих сорочок замість класичних. Один із найяскравіших образів він продемонстрував на світовій прем’єрі “Бріджертонів” у Нью-Йорку, з’явившись у твідовому піджаку Versace.

Поточні проекти

Сьогодні Люк Ньютон активно працює в театрі та кіно. Він грає в новій виставі “Форми речей” у Парковому театрі в Лондоні, а також знімається в історичному фільмі “Viana: The Legend of the Golden Hearts”. Його називають одним із нових найбажаніших імен Голлівуду поряд із зірками Джеремі Алленом Вайтом і Джейкобом Елорді.

Прокрутка до верху