Головна » Нові Месники скасовані-Інсайдер

Нові Месники скасовані-Інсайдер

Нові Месники скасовані (Фото: google)
Нові Месники скасовані (Фото: google)

Чутки про кінематографічний всесвіт Marvel приходять регулярно, але не всі вони заслуговують на довіру. Однак одне з останніх повідомлень може стати розчаруванням для фанатів MCU.

Читайте також: Подробиці фільму “Месники 5” та інші витоки кінематографічного всесвіту Marvel від інсайдера

Нещодавно в медіапросторі поширилася новина: довгоочікуваний проект «Юні месники» скасовано. Цю інформацію підтвердили відомий колумніст кіноіндустрії Джон Роша та редактор TheInSneider Джефф Снайдер. На жаль, ніяких додаткових подробиць не вказується.

Юні Месники – це команда супергероїв з коміксів Marvel, що складається з підлітків і юних героїв. Вони були створені Алланом Хайнбергом і Джимом Ченгом і вперше з’явилися в 2005 році. Основними членами команди є такі персонажі, як Халклінг, Віккан, Патріот і Залізний Лад. У кінематографічному всесвіті Marvel до акторського складу мають увійти Міс Марвел, Соколине Око (Кейт Бішоп), Америка Чавес та інші.

Хоча точні причини скасування проекту залишаються невідомими, є кілька припущень. Однією з ймовірних причин може бути перевантаженість MCU. З моменту виходу «Месники: Завершення» у 2019 році студія запустила безліч нових проєктів, зокрема серіали для Disney+. Можливо, студія вирішила взяти паузу і зосередитися на вже запущених проектах.

Варто зазначити, що скасування «Юних Месників» не означає, що команда не з’явиться у франшизі. Вона може з’являтися і в інших проектах, обходячись без сольного альбому.

Прокрутка до верху