Головна » Нові кадри 2 сезону серіалу “Володар перснів: Персні влади”: Саурон і Галадріель

Нові кадри 2 сезону серіалу “Володар перснів: Персні влади”: Саурон і Галадріель

Нові кадри 2 сезону серіалу "Володар перснів: Персні влади": Саурон і Галадріель (Фото: google)
Нові кадри 2 сезону серіалу “Володар перснів: Персні влади”: Саурон і Галадріель (Фото: google)

Нещодавно Amazon Studios оголосила дату прем’єри другого сезону серіалу “Володар перснів: Персні влади“, до якого залишилося всього пару місяців.

Читайте також: Коли вийде 5 серія 4 сезону серіалу “Хлопаки”? Дата і трейлер

Разом з виходом дебютного трейлера стало відомо, що реліз сиквела шоу відбудеться 29 серпня 2024 року на стрімінговому сервісі Amazon Prime Video. Другий сезон включатиме вісім епізодів, як і у випадку з першим.

З нагоди швидкого запуску були представлені нові кадри 2 сезону серіалу “Володар перснів: Персні влади”. На нових кадрах можна побачити Мирона, він же Саурон, і Галадріель. головний герой.

«Володар перснів: Персні влади» можна позиціонувати як приквел до трилогії Пітера Джексона (при цьому прямого зв’язку між проектами немає), яка присвячена створенню Персня Влади Сауроном і його падінню на схилах Судної гори. Перший сезон був присвячений дружбі Галадріель і Халбранда, а також створенню трьох ельфійських кілець.

Навесні Warner Bros також повідомила, що Пітер Джексон повертається в Середзем’я. У розробку запущено повнометражний фільм “Володар перснів” режисера Енді Серкіса під назвою “Полювання на Ґолума”. Він має вийти в кінотеатрах у 2026 році.

Наприкінці 2024 року відбудеться прем’єра аніме фільму “Володар перснів: Війна Рохіррімів“. Подробиці сюжету з’явилися нещодавно.

Прокрутка до верху