Головна » Новий фільм “Володар перснів: Полювання на Голлума” від Пітера Джексона вийде у 2026 році

Новий фільм “Володар перснів: Полювання на Голлума” від Пітера Джексона вийде у 2026 році

Новий фільм "Володар перснів: Полювання на Голлума" (Кадр з фільму)
Новий фільм “Володар перснів: Полювання на Голлума” (Кадр з фільму)

Warner Bros. випустить перший проект у новій лінійці фільмів “Володар перснів” у 2026 році.

Читайте також: Найочікуваніші мультфільми 2024 року: Добірка

Під час звіту перед інвесторами в четвер генеральний директор Warner Bros. Discovery Девід Заслав сказав, що фільм зараз знаходиться на ранніх стадіях розробки сценарію і буде «досліджувати сюжетні лінії, які ще належить розповісти». Заслав підтвердив, що режисер оригінальної трилогії “Володар перснів” Пітер Джексон та його співавтори Френ Волш і Філіппа Бойєнс продюсують фільм і “будуть залучені на кожному етапі розробки”.

Трилогія «Володар перснів» є однією з найуспішніших і шанованих франшиз в історії та представляє значні можливості для театрального бізнесу.

Оскільки сценарій ще пишеться, прем’єру можна очікувати лише у грудні 2026 року. Проект має робочу назву «Полювання на Ґолума». Режисером виступить Енді Серкіс («Веном 2»), який зіграв Голлума. Варто зазначити, що Серкіс також працював над трилогією «Хоббіт» як другий режисер.

У 2024 році вийде анімаційний фільм “Володар перснів: Війна Рохіррімів”, а також другий сезон серіалу “Володар перснів: Персні влади” (Пітер Джексон над ним не працював) від Amazon Prime Video.

Судячи з усього, Warner Bros. вирішила активно розвивати франшизу, розширюючи всесвіт фільмів Пітера Джексона. Залишається сподіватися, що нові проекти порадують шанувальників оригіналу.

Прокрутити вгору