Головна » Фільм “Дюна 3”: Що вже відомо про наступну частину

Фільм “Дюна 3”: Що вже відомо про наступну частину

Фільм "Дюна 3": Що вже відомо про наступну частину (Кадр з фільму "Дюна 2")
Фільм “Дюна 3”: Що вже відомо про наступну частину (Кадр з фільму “Дюна 2”)

Режисер Дені Вільньов розкрив, що вже працює над наступним розділом своєї науково-фантастичної франшизи «Дюна», який має стати останнім у трилогії про Пола Атріда, також відомого як Муад’Діб та Лісан аль-Гаїб.

Читайте також: Цифровий реліз фільму «Дюна 2» підтверджено після великого витоку!

Фільм «Дюна 3» буде завершенням трилогії, заснованою на творах письменника-фантаста Френка Герберта. І вона буде називатися «Дюна: Месія» («Dune: Messiah»), як друга книга Герберта з циклу «Дюна», що вийшла у 1969 році.

На початку квітня студія Legendary Pictures оголосила, що офіційно дає «зелене світло» Вільньову на «Дюну 3». І у режисера дуже амбітні на неї плани. Адже у березні він заявив, що зніматиме «третю частину тільки тоді, коли буде впевнений, що вона буде краща за другу».

Очікується, що у третій «Дюні» в образі месії Лісана аль-Гаїба повернеться Тімоті Шаламе. Тим часом у принцеси Ірулан, яку в другому фільмі втілила Флоренс П’ю, буде значно більша роль — головна жіноча роль. Адже наприкінці стрічки «Дюна: Частина друга» Пол Атрід оголосив, що збирається заключити з нею політичний шлюб, відштовхнувши свою кохану Чані (Зендея).

Проте спочатку Вільньов планує створити сильний сценарій «Дюни 3», тож її доведеться почекати не один рік. Тим часом він також збирається екранізувати роман-фіналіст Пулітцерівської премії «Nuclear War: A Scenario» письменниці Енні Джейкобсен, як повідомляє сайт Variety.

Перша «Дюна» отримала 6 премій «Оскар» і заробила в прокаті $407,6 млн, тоді як друга «Дюна», прем’єра якої відбулася наприкінці лютого, вже заробила більше $708,5 млн, ставши найкасовішим фільмом 2024 року.

Ці оголошення відкривають нові перспективи для шанувальників франшизи, підкреслюючи плодотворну співпрацю режисера та студії Legendary Pictures у створенні неперевершених науково-фантастичних шедеврів.

Прокрутити вгору