Головна » Чому новий Apple Pencil Pro кращий за інші стилуси для iPad

Чому новий Apple Pencil Pro кращий за інші стилуси для iPad

Це новий Apple Pencil Pro

7 травня компанія Apple провела презентацію свіжих iPad Air і iPad Pro, попутно представивши оновлення фірмового стилуса для своїх планшетів. Вперше з 2018 року Apple Pencil отримав справжній апгрейд, а не просто роз’єм USB-C для любителів заряджати дротом. Причому крок вперед виявився настільки значним, що ми побачили перо Apple Pencil Pro, а не 3-го покоління гаджета, як можна було б подумати. Зараз ми розповімо, чим новий стилус відрізняється від інших цифрових олівців компанії, з якими пристроями він сумісний, скільки коштує і чи виправдовує в своїй назві приставка «Pro».

Відмінності Apple Pencil Pro

Головною особливістю стилуса Apple Pencil Pro, яку повинен відчути кожен користувач, є тактильний зворотний зв’язок. Тепер, коли власник пристрою, наприклад, малює на своєму iPad, він відчує вібрацію, яка допомагає наблизити відчуття до звичайного олівця, який створює шедеври на справжньому папері.

Apple Pencil Pro має вбудований у корпус повноцінний вібромотор

Також тактильний зворотний зв’язок Apple Pencil Pro супроводжує інші дії, в тому числі абсолютно новий рух – стиснення. Коли власник стилуса стискає його, на екрані планшета з’являється палітра інструментів для малювання Procreate. Подвійне натискання, вперше представлене в Apple Pencil 2, також на місці.

Крім того, новий Apple Pencil Pro оснащений гіроскопом, який визначає положення пристрою в просторі. Навіщо вона потрібна? Зокрема, для обертових об’єктів у графічних проектах. Більш того, при точному вирівнюванні фігури власник стилуса не тільки побачить її на екрані, але і відчує вібрацію на кінчиках пальців. Також користувач може попередньо переглянути місце дотику, не торкаючись екрану стилусом, навівши курсор.

Ще одним корисним нововведенням Apple Pencil Pro є функція FindMi, яка дозволяє знайти загублений стилус через Find My Latitude. Але ще важливішою є підтримка сторонніх розробників, завдяки якій стилус 2024 року продовжить обростати новими функціями в різноманітних програмах для iPad.

Відновлення живлення Apple Pencil Pro використовує магнітну зарядку лише тоді, коли її прикріплено до корпусу планшета. Тобто підключитися до електромережі через провід або підзарядитися від бездротового зарядного пристрою стандарту Qi не вийде.

Сумісність з Apple Pencil Pro

Список підтримуваних пристроїв не рясніє великою кількістю моделей

Apple Pencil Pro є новим продуктом, а тому його сумісність дуже обмежена. Ось для яких iPad підходить Apple Pencil Pro:

  • iPad Air (2024);
  • iPad Pro (2024 р.).

Тобто до списку планшетів, сумісних з Apple Pencil Pro, увійшли лише нові пристрої, анонсовані на презентації 7 травня, що цілком логічно, враховуючи величезну кількість нововведень та усталену практику.

Apple Pencil Pro Ціна

Офіційна ціна Apple Pencil Pro в США без урахування податків становить $129. До речі, Apple Pencil 2-го покоління зараз коштує рівно стільки ж на сайті компанії, в той час як Apple Pencil з USB-C і Apple Pencil 1-го покоління продаються за $79 і $99 відповідно.

Apple Pencil Pro – найдорожчий стилус на старті продажів

Apple Pencil Pro вийде наступного тижня, а оформити попереднє замовлення на новинку можна вже зараз. Про ціну і доступність стилуса в Україні ми дізнаємося трохи пізніше.

Основні моменти презентації Apple: оприлюднено нові пристрої

Прокрутити вгору