Головна » Основні моменти презентації Apple: оприлюднено нові пристрої

Основні моменти презентації Apple: оприлюднено нові пристрої

Основні моменти презентації Apple

На презентації 7 травня разом з новими планшетами iPad Air і Pro Apple також представила абсолютно новий Pencil і оновлений чохол Magic Keyboard для iPad Pro, повідомляється на YouTube-каналі Apple.

Apple Pencil Pro

Пристрій зберігає всі основні функції своїх попередників, але додає кілька нових можливостей. Наприклад, тепер він оснащений датчиком стиснення, який дозволяє користувачеві відкривати меню інструментів у додатку Procreate або переміщати іконки на робочому столі, просто стискаючи олівець у руці.

Ця функція налаштовується для різних завдань і забезпечує тактильний зворотний зв’язок.

Крім того, пристрій отримав гіроскоп, який допомагає вирівнювати об’єкти в проектах, а також підтримку функції Locator, яка допомагає швидко знайти пристрій у разі втрати через додаток. Серед інших нововведень – підтримка VisionOS.

Pencil Pro сумісний як з новими iPad Pro, так і з iPad Air. У випадку з iPad Pro він використовує переваги чіпа M4, надаючи додаткові функції, включаючи налаштування різних ефектів на льоту.

Вартість гаджета

Стилус коштує $129 і вже доступний для попереднього замовлення на сайті Apple, а поставки розпочнуться наступного тижня.

Клавіатура Magic Keyboard і Smart Folio

Новий корпус-клавіатура з алюмінію оснащений збільшеним трекпадом з тактильним зворотним зв’язком, аналогічним такому у MacBook. Він з’єднаний за допомогою магніту.

Ціна гаджета

Оновлений чохол-клавіатура доступний за $299 (11 750 грн) для iPad Pro 11 та $349 для iPad Pro 13. Аксесуар доступний у білому та чорному кольорах.

Apple також оновила чохол Smart Folio: він кріпиться за допомогою магніту і пропонує кілька кутів для установки планшета. Він доступний у білому, чорному та джинсовому кольорах. Ціна Smart Folio становить $79 та $99 за iPad Pro 11 та 13 відповідно.

Також читайте: Apple випустила дешеві бездротові навушники за ціною вдвічі дешевше, ніж AirPods 3. Ось 5 причин їх купити

Прокрутити вгору