Головна » Зйомки другого сезону “Венздей” розпочато: Відомо акторський склад

Зйомки другого сезону “Венздей” розпочато: Відомо акторський склад

Зйомки другого сезону "Венздей" розпочато (Кадр з фільму)
Зйомки другого сезону “Венздей” розпочато (Кадр з фільму)

Netflix розпочав зйомки другого сезону комедійно-жахливого серіалу “Венздей” від режисера Тіма Бертона.

Читайте також: Фільм “Фаворитка Міллера”: Невдалий фільм для дорослих з Дженною Ортегою стає популярним на Netflix

“Другий сезон “Венздей” вже у процесі виробництва. Прохання двічі оплескати нашому акторському складу, до якого тепер долучилися Крістофер Ллойд, Стів Бушемі, Тандіве Ньютон, Джоанна Ламлі, Гейлі Джоел Осмент, Гізер Матараццо та Біллі Пайпер”, – повідомили в офіційній дописі Netflix у соціальній мережі X.

Також сервіс опублікував знімок основного акторського складу, який братиме участь у зйомках другого сезону шоу. Команда зображена в інтер’єрі кімнати Венздей Аддамс і Енід Сінклер в академії “Невермор”.

На фотографії видно Дженну Ортегу (Венздей Адамс), Кетрін Зета-Джонс (Мортіша Адамс), Луїса Гусмана (Гомес Адамс), Ісаака Ордонеса (Пагслі Адамс), Емму Маєрс (Енід Сінклер), Джой Сандей (Б’янка Барклей), Гантера Дуена (Тайлер Галпі) та інших. Також поруч з ними сидить режисер Тім Бертон.

Анонс

Усе ж, на фото відсутній канадський актор Персі Гайнс Вайт, який зіграв Ксав’є Торпа – одного з центральних персонажів у першому сезоні серіалу “Венздей”. Після того як на початку 2023 року актора звинуватили у сексуальному насильстві, його участь у продовженні серіалу залишалася під питанням. Сам Вайт усі звинувачення відкидає.

Перший сезон серіалу “Венздей” вийшов на Netflix у листопаді 2022 року. Головною героїнею є 16-річна Венздей Адамс, яка стає студенткою академії “Невермор” (Nevermore). Там вона намагається опанувати свої екстрасенсорні здібності, розгадати давню таємницю та налагодити стосунки з однолітками.

Будь-які деталі про другий сезон серіалу поки що залишаються невідомими, в тому числі приблизна дата його випуску – проте ймовірно, це не відбудеться у 2024 році.

Прокрутити вгору