Головна » Ігри PS Plus за травень 2024 року доступні для завантаження

Ігри PS Plus за травень 2024 року доступні для завантаження

Ігри PS Plus за травень 2024 року доступні для завантаження (Фото: google)
Ігри PS Plus за травень 2024 року доступні для завантаження (Фото: google)

Починаючи з 7 травня, користувачі PlayStation 4 і PlayStation 5 з підписками Essential і не PS Plus можуть додавати і завантажувати ігри з нової добірки в свою особисту бібліотеку.

Читайте також: PS Plus втратить багато ігор у травні 2024 року

В останній місяць весни Sony Interactive Entertainment відкрила безкоштовний доступ до чотирьох проектів, не обділивши навіть власників PS5. Як і раніше, у лінійці є тайтли різних жанрів, через що багато гравців здебільшого позитивно сприйняли колекцію. Деякі передплатники сервісу навіть назвали новий розіграш найкращим за останні місяці.

Цього місяця можна завантажити такі ігри:

  • EA Sports FC 24 (PS4, PS5);
  • Ghostrunner 2 (PS5);
  • Tunic (PS4, PS5);
  • Destiny 2: Lightfall (PS4, PS5).

Усі перераховані вище ігри можна додати до бібліотеки до 4 червня 2024 року. Останній список буде оприлюднено наприкінці травня.

Раніше ми також повідомляли, що передплатники PlayStation Plus втратять доступ до низки ігор з травня місяця і це офіційно підтвердила компанія.

Згідно з розділом «Останній шанс пограти», 21 травня 2024 року з підписок PS Plus Extra та PS Plus Premium буде видалено 25 проєктів. При цьому немає нічого незвичайного в тому, що ігри зникають з підписок, але зараз ми говоримо про досить якісні ігри, і це обов’язково розчарує. The Messenger і My Friend Pedro – дві великі назви, з якими доведеться попрощатися, але примітно, що великої кількості класичних частин Final Fantasy також не вистачатиме.

Прокрутити вгору