Головна » Фільм “Фаворитка Міллера”: Невдалий фільм для дорослих з Дженною Ортегою стає популярним на Netflix

Фільм “Фаворитка Міллера”: Невдалий фільм для дорослих з Дженною Ортегою стає популярним на Netflix

Фільм “Фаворитка Міллера” – еротичний трилер, прем’єра якого відбулася 11 січня 2024 року. Джейд Бартлетт («Розплата») написала сценарій і виступила режисером. Фільм розповідає про вчителя та учениці, чиї стосунки ускладнюються після того, як вони разом працюють над творчим завданням.

Читайте також: Рецензія на фільм “Каскадер” з Раяном Ґослінгом

Фільм “Фаворитка Міллера”: Сюжет

Каїра, якій 18 років, живе одна у розкішному сімейному особняку. Вона повинна була написати есе для коледжу про своє найбільше досягнення, але вона застрягла, тому що не може придумати нічого важливого. Тоді у її подруги Вінні з’являється ідея, і вона пропонує їй спробувати зав’язати таємні романтичні стосунки зі своїм учителем письма, містером Міллером. Вінні каже Кайрі, що це зробить її життя цікавішим і дасть можливість написати щось цікаве.

Трейлер

У фільмі знялося багато талановитих акторів, таких як Мартін Фріман у ролі Джонатана Альберта Міллера, Дженна Ортега у ролі Каїри Світ, Башир Салахуддін у ролі Бориса Філлмора та Гідеон Адлон у ролі Вінні Блека. Незважаючи на зірковий акторський склад, фільм провалився в прокаті і отримав переважно негативні відгуки, на що вказує «гнилий» рейтинг на Rotten Tomatoes.

Незважаючи на всю критику та слабкі касові збори (менше 1 мільйона доларів), фільм добре показує себе на стрімінгових сервісах. “Фаворитка Міллера” вже вийшла на Netflix, користуючись популярністю.

Станом на 30 квітня фільм посідає 2 місце у топ-10 найпопулярніших фільмів на Netflix у США та Канаді. Попереду лише комедія “Хто завгодно, тільки не ти” з Сідні Суїні та Гленом Пауеллом у головних ролях.

Це ще раз доводить, що провал в кінотеатрах не ставить хрест на проекті.

Прокрутити вгору