Головна » Чи вийде 2-й сезон серіалу “Мертві хлопці-детективи”: Відповіли творці

Чи вийде 2-й сезон серіалу “Мертві хлопці-детективи”: Відповіли творці

Чи вийде 2-й сезон серіалу "Мертві хлопці-детективи" (Кадр з серіалу)
Чи вийде 2-й сезон серіалу “Мертві хлопці-детективи” (Кадр з серіалу)

Спіноф «Пісочної людини», «Мертві хлопці-детективи», дебютував на Netflix минулого тижня, привернувши увагу глядачів Едвіном Пейном і Чарльзом Роулендом, головними детективами, які працюють над розгадкою надприродних таємниць, уникаючи при цьому самого Смерті.

Читайте також: Серіал «Джентльмени»: Рецензія

Перший сезон серіалу відправив глядачів та його героїв у захоплюючу подорож, а його співшоуранери Стів Йокі та Бет Шварц вже думають, що робити, якщо серіал отримає другий сезон. У розмові з Deadline автори розповіли, що сподіваються на продовження і вважають, що ще не досягли межі з цією історією.

“Я думаю, що ми ще не знайшли межу того, як далеко ми можемо зайти, але це дуже зухвала відповідь”, – сказав Йокі. “Я б сказав, що у нас було кілька дуже, дуже плідних розмов про те, як буде виглядати 2 сезон. Тож, сподіваємось, що у нас буде така можливість.

“Ми закінчили сезон спеціально, щоб підготувати другий сезон, тому що всі наші персонажі повертаються до Лондона, і агентство розширилося”, – сказав Шварц. «Просто всі веселощі та нова динаміка, які ми могли б досліджувати у 2 сезоні, були б для нас дуже, дуже захоплюючими».

Про що серіал «Мертві хлопці-детективи»?

Вас переслідує настирливий привид? Демон вкрав ваші головні спогади? Можливо, ви захочете звернутися до мертвих детективів. Знайомтеся, Едвін Пейн (Джордж Ректрю) і Чарльз Роуленд (Джейден Реврі), мізки і здібності детективного агентства Dead Boy Detectives. Підлітки, народжені з різницею в десятиліття і знайшли один одного лише після смерті, Едвін і Чарльз – найкращі друзі та привиди… які розгадують таємниці. Вони зроблять все, щоб триматися разом, включаючи втечу від злих відьом, пекла та самої Смерті.

Чи вийде 2-й сезон серіалу “Мертві хлопці-детективи”?

Шоу засноване на серії коміксів Ніла Геймана. Незважаючи на те, що серіал пов’язаний з «Пісочним чоловіком», вам не потрібно бути знайомим з оригіналом, щоб подивитися його. Судячи з усього, другий сезон серіалу якщо і буде, то вже після виходу сиквела “Пісочного чоловіка”, який очікується наприкінці 2024 – на початку 2025 року.

Таким чином, “Мертві хлопці-детективи” можуть повернутися на Netflix не раніше кінця 2025 року. У будь-якому випадку, поки що доведеться чекати анонсу другого сезону.

Прокрутити вгору