Головна » Реліз фільму «Кунг-фу Панда 5» підтверджено: Касові збори 4 частини досягли нових висот

Реліз фільму «Кунг-фу Панда 5» підтверджено: Касові збори 4 частини досягли нових висот

Реліз фільму «Кунг-фу Панда 5» підтверджено (Фото: google)
Реліз фільму «Кунг-фу Панда 5» підтверджено (Фото: google)

Четверта частина популярної анімаційної франшизи «Кунг-фу Панда» перетнула поріг у 500 мільйонів доларів, принісши DreamWorks Animation неймовірні 504 мільйони доларів.

Читайте також: Найкращі сімейні фільми, які вийшли у 2023 році

Це вже не перший успіх цієї серії, яка з кожним новим релізом тільки зміцнює її позиції як одного з найприбутковіших анімаційних проектів. Цікаво, що, незважаючи на невелике зниження в порівнянні з попередньою частиною, «Кунг-фу Панда 4» (Kung Fu Panda 4) все одно виявилася досить успішною.

З цих 503 мільйонів доларів колосальні 185 мільйонів доларів були зароблені тільки в американському прокаті. Цей факт говорить про те, що фільм зберігає свою популярність на вітчизняному ринку.

Якщо подивитися на дані про касові збори в Китаї, де попередні частини франшизи також були дуже успішними, то можна помітити цікаву тенденцію. Якщо третя частина зібрала в китайському прокаті 154 мільйони, то четверта впала до 47 мільйонів. Деякі аналітики можуть вважати її провальною. Але якщо врахувати скорочення бюджету новинки (85 млн проти 145 млн за третю), а також її загальні касові збори, то стає зрозуміло, що студія все ж отримала більше прибутку від дистрибуції.

В цілому успіх «Кунг-фу Панда» можна назвати вражаючим. Навіть з урахуванням того, що четверта частина все ж поступається третій за касовими зборами, вона стала більш успішною для студії за рахунок меншого виробничого бюджету. Цей факт підтверджує, що франшиза залишається популярною та прибутковою. І це робить ймовірним вихід п’ятої частини.

Можна припустити, що DreamWorks Animation вже задумалася про продовження популярного серіалу. З огляду на стійкий інтерес глядачів до пригод По і його друзів, продовження не змусить себе довго чекати.

Прокрутити вгору