Головна » Fallout 4 на PS Plus не отримав останнє оновлення

Fallout 4 на PS Plus не отримав останнє оновлення

Fallout 4 на PS Plus
Fallout 4 на PS Plus не отримав останній патч

Потужні хмарні бури накопичуються над радіоактивною землею, коли Bethesda розкрила карту для власників PlayStation Plus. Виявилося, що не всі гравці матимуть шанс на безкоштовний квиток до наступного покоління гри.

В результаті оновлення, яке з’явилося на PlayStation 5, любителі Fallout 4 з Playstation Plus зіткнулися зі збоєм. І виявилося, що це не просто помилка – це хитра фіча від Sony.

Чому Fallout 4 на PS Plus не отримав останнє оновлення?

Bethesda пояснила, що безкоштовне оновлення доступне лише для передплатників PlayStation Plus Extra. Звичайним гравцям доведеться викупати нову версію Fallout 4 для PS5, навіть якщо вони вже мали гру у своїй бібліотеці, включаючи і користувачів PS Plus. Однак усі передплатники Xbox Game Pass отримають Fallout 4 та його оновлення для наступного покоління без додаткової купівлі.

Таке рішення викликало хвилю розчарування серед гравців, особливо тих, хто сподівався на безкоштовне оновлення. Bethesda, звісно, вибачається за незручності та обіцяє вирішити цю проблему.

Щоправда, ця новина стала несподіванкою для тих, хто насолоджувався Fallout 4 з колекції PS Plus. Втім, коли мова йде про технічні проблеми та плутанину, одне стає зрозумілим: для отримання безкоштовного квитка у світ наступного покоління Fallout 4, вам доведеться взяти певні кроки.

Безкоштовні ігри PS Plus у травні 2024 року

Прокрутити вгору