Головна » Фінальний трейлер серіалу про Людей Ікс вже доступний!

Фінальний трейлер серіалу про Людей Ікс вже доступний!

Фінальний трейлер серіалу про Людей Ікс
Вийшов фінальний трейлер серіалу про Людей Ікс

“Ми можемо бути відверто толерантними, але ми знаємо правду. Толерантність — це вимирання», — сказав антимутант-вбивця Пітер Генрі Гейріх Ксав’єру в першому епізоді «Людей Ікс ’97».

У наступних епізодах Гамбіт опинився серед жертв Геношської різанини, лиходій містер Ненависник повернувся, а Болівар Траск – творець Вартових, що полюють на мутантів – попередив, що таємнича група, відома як OST, будує новий тип Вартового.

Фінальний трейлер серіалу про Людей Ікс

Після того, як Люди Ікс перемогли Майстра-Вартового, мандрівник у часі Кейбл розповів, що Хейтер працював на «когось іншого, когось гіршого». І якщо Люди Ікс не зупинять його, попередив Кейбл, «у нас не буде майбутнього, в якому варто жити». Найбільшим лиходієм є Бастіон, керівник операції «Нульова толерантність».

Marvel Studios випустила новий трейлер “Люди Ікс 97” до фіналу трисерійного сезону “Толерантність – це вимирання”. Циклоп, Джин Грей, Розбійник, Росомаха, Шторм та інші протистоять новій смертельно небезпечній породі гібридних Вартових.

Прем’єра першої з трьох частин фіналу відбудеться 1 травня. Остання серія першого сезону вийде 15 травня 2024 року.

Другий сезон “Людей Ікс ’97” вже підтверджений, а виробництво почалося ще до виходу першого. Це означає, що вам не доведеться довго чекати нових епізодів.

Трейлер фільму “Дивовижна Людина-павук 3: Новий початок” повернув Ендрю Гарфілда. Чи вийде він у 2025 році?

Прокрутити вгору