Головна » Фільм “Дивотріп”: Новий Роуд-Муві з Талією Райдер та Джейкобом Елорді

Фільм “Дивотріп”: Новий Роуд-Муві з Талією Райдер та Джейкобом Елорді

Фільм "Дивотріп" (Фото: google)
Фільм “Дивотріп” (Фото: google)

2 травня 2024 року українські глядачі матимуть можливість насолодитися новим роуд-муві “Дивотріп”, де одну з головних ролей виконав австралійський актор Джейкоб Елорді, відомий за участь у фільмах “Солтберн”, “Прісцилла”, а також серіалі “Ейфорія”.

Читайте також: Найкращі пригодницькі фільми 2023 року

У центрі сюжету – молода дівчина Ліліан, яка випадково відокремлюється від своїх однокласників під час шкільної екскурсії до Вашингтона і розпочинає власну подорож містами та лісами східного узбережжя США. Вона зустрічає на своєму шляху різних людей, представників різних соціальних та ідеологічних груп, від прихильників вищості білої раси та ісламських радикалів до неопанків.

Офіційний трейлер

Цікаві факти про фільм “Дивотріп”:

1. Режисерський дебют відомого оператора

Режисерський дебют “Дивотріпу” належить Шону Прайсу Вільямсу, відомому операторові сучасного незалежного кіно в США. Раніше Вільямс працював над такими фільмами, як “Хороші часи” та “Її запах”.

2. Сценарій від кінокритика

Сценарій фільму був створений у співпраці з Ніком Пінкертоном, відомим кінокритиком. Більшість персонажів і сцен базується на реальних подіях та досвіді авторів.

3. Зірковий акторський склад

Головну роль у фільмі виконала Талія Райдер, яка вже відома за свої ролі у фільмах “Ніколи, рідко, іноді, завжди” та “Ейфорія”. Її партнером на екрані став Джейкоб Елорді, відомий за роботою в серіалі “Ейфорія” та фільмі “Солтберн”.

4. Прем’єра на кінофестивалі

Світова прем’єра “Дивотріпу” відбулася на Каннському фестивалі, де він був відібраний до програми “Двотижневик режисерів”.

5. Сучасний погляд на Америку

Фільм пропонує глядачам свіжий погляд на сучасну Америку через призму різноманітних персонажів та сюжетних ліній.

За даними IMDb, фільм отримав оцінку 6,5 з 10 балів, а на Rotten Tomatoes йому було віддано 79% схвалення від критиків та 52% від глядачів. На Metacritic фільм здобув 62 бали з 100, відповідно до “в цілому позитивних відгуків”.

Фільм “Дивотріп” обіцяє бути захоплюючим кінематографічним досвідом, який приверне увагу глядачів до актуальних тем та проблем сучасного світу.

Прокрутити вгору