Головна » Від “Соціальної мережі” до політичного скандалу: Новий проект від Аарона Соркіна розкриє історію штурму Капітолію Трампом

Від “Соціальної мережі” до політичного скандалу: Новий проект від Аарона Соркіна розкриє історію штурму Капітолію Трампом

Від "Соціальної мережі" до політичного скандалу: Новий проект від Аарона Соркіна розкриє історію штурму Капітолію Трампом (Фото: google)
Від “Соціальної мережі” до політичного скандалу: Новий проект від Аарона Соркіна розкриє історію штурму Капітолію Трампом (Фото: google)

Титулований американський сценарист і режисер Аарон Соркін, відомий своїми роботами, такими як «Соціальна мережа», «Гра Моллі», «Суд над чиказькою сімкою», і останнім успіхом “Бути Рікардо”, готується до виходу з новим захоплюючим проектом.

Читайте також: Фільм “Соціальна мережа 2” має відбутися за однієї умови

Його нова стрічка, яка наразі перебуває у процесі створення, розкриє історію спроби Дональда Трампа штурмувати Капітолій – символ американської демократії.

Від “Соціальної мережі” до політичного скандалу

Спроба захоплення будівлі американського Конгресу у Вашингтоні сталася 6 січня 2021 року. За словами Соркіна, цей фільм буде “псевдосиквелом до «Соціальної мережі»”. В фільмі він розкриє, як поширення фейкових новин вплинуло на прихильників Трампа і призвело до штурму Конгресу. Після президентських виборів прихильники Трампа намагалися перешкодити підрахунку голосів на користь Джо Байдена. Вони прорвалися крізь охорону і зайняли будівлю, але оперативно були заарештовані спецназом, який зачистив приміщення.

У 2024 році, коли Трамп спробував вчинити державний переворот, це могло б перешкодити йому знову балотуватися на посаду президента. Однак судова система дозволила цьому скандальному республіканцю знову висунутися в кандидати. Наразі рейтинг Трампа за результатами соціальних опитувань перевищує рейтинг Байдена, що відображається в його великій популярності серед виборців.

Цей фільм обіцяє стати не лише захоплюючим нарисом історичних подій, але й глибоким аналізом впливу фейкових новин та політичних конфліктів на сучасне суспільство. З врахуванням таланту Соркіна та актуальності теми, можна очікувати, що цей фільм стане одним із ключових подій кінематографічного світу у найближчому майбутньому.

Прокрутити вгору