Головна » Фільм «Суперники» очолив домашній бокс-офіс у США

Фільм «Суперники» очолив домашній бокс-офіс у США

За даними видання Variety, фільм «Суперники» (або “Претенденти“) вразила глядачів і зібрала в американському прокаті 15 мільйонів доларів, що дозволило їй стати лідером домашнього бокс-офісу.

Фільм «Суперники» очолив домашній бокс-офіс у США (Фото: variety.com)
Фільм «Суперники» очолив домашній бокс-офіс у США (Фото: variety.com)

Читайте також: Топ 5 найкращих ролей Зендеї останніх часів

Окрім того, на інших територіях стрічці вдалося заробити ще 10 мільйонів, що підняло загальну касу фільму до 25 млн доларів лише після стартового вікенду. Варто відзначити, що бюджет «Суперників» склав 55 мільйонів, тож успіх картина здобула з перших днів виходу.

Фільм «Суперники»: Коротко сюжет

Спортивна мелодрама «Суперники» розповідають історію про теніс і любовний трикутник. Головна героїня, колишня успішна тенісистка Таша, стає тренеркою свого чоловіка, також тенісиста, але аутсайдера, що переживає низку поразок. Таша має свій план, як здобути перемогу, але не очікувала, що її колишній коханець виступить суперником її чоловіка.

Трейлер

У фільмі грали такі актори як Зендея, Джош ОʼКоннор (відомий серіалом «Корона»), Майк Файст (знаний за роллю у «Вестсайдській історії»). Режисером виступив Лука Ґуаданьїно, який відомий такими стрічками, як «Назви мене своїм ім’ям», «Суспірія», «Цілком і повністю». Критики також оцінили фільм дуже позитивно: на сайті Rotten Tomatoes він має рейтинг 88% позитивних відгуків.

Прокрутити вгору