Головна » Фільм “Соціальна мережа 2” має відбутися за однієї умови

Фільм “Соціальна мережа 2” має відбутися за однієї умови

Фільм "Соціальна мережа 2" (Фото: google)
Фільм “Соціальна мережа 2” (Фото: google)

Сценарист Аарон Соркін готує сценарій фільму “Соціальна мережа 2” (або чогось близького до неї), але знімати його будуть тільки при дотриманні певних умов.

Читайте також: Рецензія на фільм Ліга справедливості 2: Криза на нескінченних землях

Фільм “Соціальна мережа 2”, можливо, вже в роботі, але ожити на екрані вона зможе тільки при дотриманні умов сценариста Аарона Соркіна. Оригінальний фільм 2010 року, написаний Соркіним і знятий режисером Девідом Фінчером, був високо оцінений критиками і тріумфально отримав премію «Оскар». Це, звичайно, означає, що продовження обговорюється вже більше десяти років. Тепер, схоже, Соркін нарешті пише продовження історії Facebook, і хоча продовження «Соціальної мережі» не обов’язково підтверджено, участь оригінального режисера робить його максимально близьким.

Байопік “Соціальна мережа” розповідає історію появи популярної соціальної мережі Facebook, розповідаючи історію про те, як засновник Марк Цукерберг (Джессі Айзенберг) вступив до коледжу. У фільмі детально розповідається про дружбу Цукерберга з діловим партнером Едуардо Саверіном (Ендрю Гарфілд). Тепер Соркін розповів (як повідомляє Screen Rant), що він пише ще один фільм про Facebook щодо впливу платформи соціальних мереж на повстання в Капітолії 6 січня. Однак сценарист заявив, що продовження “Соцмережі” буде знято лише в тому випадку, якщо Фінчер знову стане режисером.

Чому фільм «Соціальна мережа 2» має відбутися лише в тому випадку, якщо режисером виступить Девід Фінчер

Успіх соціальної мережі не був гарантований. До цієї ідеї можна було ставитися по-різному, але спільні зусилля Фінчера і Соркіна призвели до того, що фільм став не тільки тріумфом критиків, але і лауреатом премії «Оскар». Звичайно, це було не перше родео Фінчера. Режисер має особливий талант знімати похмурі, тривожні фільми, такі як «Бійцівський клуб» (1999) і навіть «Загадкова історія Бенджаміна Баттона» (2008) – фільми, які своєю поезією прикуті до екрану.

Це тонко відзначено в «Соціальній мережі», де стосунки Цукерберга поступово погіршувалися в міру зростання його успіху. Було щось заворожуюче в тому, щоб спостерігати за тим, як цей персонаж розкривається. У випадку з новим сценарієм Соркіна, схоже, ця інтригуюча темрява знову стане необхідністю. Сценарист сподівається зробити заяву про жадібність Facebook і про те, як його алгоритм використовує «найсуперечливіший матеріал», щоб утримати користувачів, і Фінчер є ідеальним режисером для цього.

Що сказав Девід Фінчер про «Соціальну мережу 2»

На щастя, Фінчер вже проявив інтерес до «Соціальної мережі 2». Режисер розповів (як повідомляє Screen Rant), що вони з Соркіним вже ведуть переговори про проект, але це скринька Пандори. Важко сказати, що саме має на увазі Фінчер. Можливо, саме політичні аспекти, які хоче дослідити Соркін, режисер вважає «скринькою Пандори». Або, можливо, Фінчер переживає, що акторський склад «Соціальної мережі», особливо Айзенберг, повернеться до роботи.

Загалом відповідь Фінчера більш-менш неоднозначна. Те, що вони з Соркіним говорили про це, обнадіює, а те, що сценарист активно щось пише, тільки підливає масла у вогонь надії. Фінчер, звичайно, не відмовився, тому ймовірність того, що сиквел (офіційний чи неофіційний) коли-небудь буде знято, все ще висока.

Чи зможе «Соціальна мережа 2» перемогти перший фільм (навіть з Фінчером)?

Якщо зірки зійдуться і Фінчер і Соркін знімуть «Соціальну мережу 2», це не гарантує, що фільм перевершить свого попередника. Коли у 2010 році вийшов перший фільм, Facebook був на піку своєї популярності, але у 2020-х роках платформа соціальних мереж почала втрачати популярність. Це може негативно позначитися на інтересі до такого проекту. Крім того, перший фільм став екранізацією книги Бена Мезріча 2009 року «Мільярдери мимоволі», через що «Соціальна мережа» претендувала на «Оскар» за найкращий адаптований сценарій. На цей раз ідея Соркіна буде абсолютно оригінальною, що може зіграти свою роль.

Ще одним фактором, який може вплинути на успіх «Соціальної мережі 2», є ідея про те, що Соркін робить якісь політичні заяви, а не розповідає версію історії Цукерберга. Це, природно, викличе суперечки і може мати як позитивні, так і негативні наслідки. Загалом, важко передбачити, яким буде успіх Соціальної мережі 2 на такому ранньому етапі. Першим кроком, безумовно, буде повернення Фінчера і Соркіна, і Айзенбергу, швидше за все, доведеться повернутися на борт, щоб залучити глядачів. Тільки час покаже.

Прокрутити вгору