Головна » Серіал “Мертві хлопці-детективи”: Netflix представив перший трейлер

Серіал “Мертві хлопці-детективи”: Netflix представив перший трейлер

Серіал "Мертві хлопці-детективи" (Фото: google)
Серіал “Мертві хлопці-детективи” (Фото: google)

Стрімінговий гігант Netflix представив перший захоплюючий трейлер нового детективно-комедійного фентезі-серіалу “Мертві хлопці-детективи” (“Dead Boy Detectives”). Ця продукція базується на популярних коміксах відомих авторів Ніла Ґеймана та Метта Ваґнера.

Читайте також: Рейтинг найдорожчих акторів 2023 року за підсумками Forbes

Унікальність проекту полягає в тому, що події серіалу розгортатимуться у всесвіті іншого успішного шоу Netflix – серіалу “Пісочний чоловік” (“The Sandman”), також створеного на основі коміксів авторів Ніла Ґеймана та Метта Ваґнера.

Сюжет:

У центрі сюжету стоять два молодих хлопців-найкращих друзів, Чарльз Роуленд та Едвін Пейн, які вирішили не вирушати у потойбічний світ, а залишитися на Землі, щоб розслідувати надприродні злочини.

Офіційний трейлер

Акторський склад:

Головні ролі в серіалі виконали Джордж Рексстрю та Джейден Реврі, для яких це перші головні ролі у кар’єрах. Також в серіалі зіграє Кірбі Гауелл-Батист, яка повторить роль Смерті з “Пісочного чоловіка”.

Шоуранер та випуск:

Шоуранером серіалу є Стів Йокі, який відомий своєю роботою над такими шоу, як “Крик”, “Надприродне”, “Бортпровідниця” та “Фатальний патруль”.

Перший сезон “Мертвих хлопців-детективів” складатиметься з восьми епізодів. Планується, що всі вони вийдуть одночасно на платформі Netflix 25 квітня 2024 року.

Не пропустіть можливість поринути у захоплюючий світ містичних розслідувань та пригод разом з фентезі-серіалом “Мертві хлопці-детективи” на Netflix!

Прокрутити вгору