Головна » Новий фільм “Фантастична четвірка”: Останні новини

Новий фільм “Фантастична четвірка”: Останні новини

Новий фільм "Фантастична четвірка": Останні новини (Фото: google)
Новий фільм “Фантастична четвірка”: Останні новини (Фото: google)

Акторка з Серіалу “Озарк” Джулія Гарнер приєдналася до акторського складу оновленої “Фантастичної четвірки” від Marvel Comics. Вона отримала роль Шалли-Бал, жіночої версії Срібного Серфера, коханої головного героя Норріна Радда.

Читайте також: Оголений Джон Сіна вручив нагороду “Оскар-2024” за найкращі костюми

Інформацію про це підтверджує видання Deadline, посилаючись на свої джерела, але у Marvel ще не офіційно підтвердили цю інформацію, віддавши перевагу активним пошукам шляхів виходу з кризи КВМ.

На початку 2024 року Marvel оголосили акторський склад фільму, який стане частиною шостої фази Marvel Cinematic Universe. Зазначимо, що роль Містера Фантастіка виконає Педро Паскаль, а Сью Сторм буде зіграна Ванессою Кірбі, а Людину-смолоскипа виконає Джозеф Квінн. Ебон Мосс-Бахрах отримав роль Істоти.

Сюжет фільму залишається невідомим, але джерела вказують, що події відбудуться в альтернативному всесвіті, можливо, в стилістиці 1960-х років.

Режисером цього фільму стане Метт Шекман, який має досвід роботи над такими серіалами, як “Доктор Гаус”, “Фарго”, “Хороша дружина”, “Гра престолів” і “ВандаВіжн”.

Планується, що зйомки фільму розпочнуться наприкінці літа 2024 року в Лондоні.

Нагадаємо:

Серія фільмів про “Фантастичну четвірку” базується на коміксах, створених Marvel Comics. Це командно-супергеройська група, яка складається з чотирьох головних персонажів: Містера Фантастіка (Ріда Річардса), Жінки-невидимки (Сью Сторм), Людини-смолоскипа (Джонні Сторма) і Істоти (Бена Грімма).

Перший фільм про “Фантастичну четвірку” вийшов у 2005 році, а його продовження “Фантастична четвірка: Вторгнення Срібного Серфера” у 2007 році. Обидва фільми розповідають про походження групи та їхні пригоди в боротьбі зі злочинними елементами та загрозами з космосу.

У 2015 році був випущений перезапуск серії під назвою “Фантастична четвірка”, який, на жаль, не здобув популярності серед глядачів і критиків.

Наразі, Marvel Studios готується до випуску нового фільму про “Фантастичну четвірку”, який стане частиною шостої фази Marvel Cinematic Universe. Цей фільм, як очікується, привнесе нові інтерпретації та персонажів у всесвіт “Фантастичної четвірки”.

Прокрутити вгору