Головна » Реліз фільму «Дюна: Частина 3» підтверджено

Реліз фільму «Дюна: Частина 3» підтверджено

Дюна: Частина 3

Фільм Дені Вільньова «Дюна: Частина друга» вийшов минулого місяця і має хороші касові збори, а також став хітом серед глядачів. Тепер усі задаються питанням про наступну частину, особливо враховуючи, що другий фільм закладає основу для неї.

Нещодавно Вільньов розповів про наступний фільм “Месія Дюни” і пояснив, що не зацікавлений у поспішанні з виходом фільму. Тепер видання The Hollywood Reporter поділилося новиною про те, що режисер веде переговори про екранізацію науково-популярної книги “Ядерна війна: сценарій“. Звіт також містить деяку інформацію про третю Дюну.

Зараз Вільньов та Legendary працюють над третім фільмом із серії “Дюна“, заснованим на творах письменника-фантаста Френка Герберта. «Дюна: Частина друга», яка вийшла в кінотеатрах у березні від Warner Bros., наразі є найкасовішим фільмом року, перевищивши 250 мільйонів доларів у прокаті США.

«Я зняв два фільми поспіль, і перерва для мене має абсолютний сенс», — нещодавно поділився Вільньов. “Я відчував, що було б непогано рухатися далі відразу після першої частини. Ми вже займалися дизайном, написанням історій і так далі. Але це також означало, що протягом шести років я був на Арракісі без перерви, і я думаю, що було б корисно трохи відступити.

«Дюна: Частина друга» розповідає про подорож Пола Атрейдеса, коли він об’єднується з Чані та фременами на стежці війни. щоб помститися змовникам, які зруйнували його сім’ю. Зіткнувшись з вибором між любов’ю всього свого життя і долею відомого всесвіту, він намагається запобігти жахливому майбутньому, яке може передбачити тільки він.

“Месія Дюни” очікується в кінотеатрах не раніше 2027 року.

Дивіться огляд новогу фантастичного серіалу “Сигнал” від Netflix

Прокрутити вгору