Головна » “Термінатор 3”: Едвард Ферлонг пояснив чому не отримав роль Джона Коннора

“Термінатор 3”: Едвард Ферлонг пояснив чому не отримав роль Джона Коннора

Едвард Ферлонг
Виконавець ролі Джона Коннора: Едвард Ферлонг

«Термінатор 2: Судний день» став акторським дебютом Едварда Ферлонга в 1991 році, а продовження бойовика відразу привело його до слави.

Хоча жоден з його фільмів ніколи не досягав такого ж рівня визнання в поп-культурі, Ферлонг залишався фаворитом фанатів завдяки своїй ролі молодого Джона Коннора, яка виявилася майже позачасовою та культовою для актора. Ферлонг і раніше відкрито говорив про свої проблеми з тверезістю, і в новому інтерв’ю він розповідає, як проблеми з наркотиками коштували йому повернення до ролі, яка зробила його відомим.

В останньому епізоді подкасту «Inside of You» з Майклом Розенбаумом Едвард Ферлонг розповів, що хоче повернутися до ролі Джона Коннора у фільмі «Термінатор 3: Повстання машин» 2003 року. Актор розповів, що не тільки отримав роль і має намір повернутися, але й на шляху до отримання великої зарплати.

Найбільше розчарування… коли я втратив свою роль у фільмі «Термінатор 3». Боже мій, чоловіче. Стільки наркотиків у моєму житті. Це був контракт, вони сказали, що ми хочемо, щоб ви не вживали жодних наркотиків. Гаразд, просто підпишіть пункт договору – ніяких ліків… І це була приємна угода. Це була найкраща угода, яку я коли-небудь укладав у своєму житті. Це були величезні гроші, мільйони. І я ніколи не укладав таких угод, тому я подзвонив своїм друзям і сказав: “Хлопці, я щойно підписав цей класний контракт, ми поїдемо до клубу, на нас чекає багато всього, і ми збираємося…” Ось і все.

Ферлонг розповів, що щоб відсвяткувати отримання ролі в сиквелі, він з друзями пішов до клубу, де у нього сталося передозування. Це призвело до нападу, на місце події викликали швидку допомогу, а коли з’явилася новина, його пропозиція про роботу в «Термінаторі 3» була відкликана.

“І новини з’явилися, і, звичайно, вони такі: «Так, ви знаєте, ви програли фільм. Ми не збираємося робити цього з вами». Ось і все. І я подумала: “Вибач, Боже мій”, але це не мало значення. Я щойно підписав контракт, в якому це було сказано. Я не знаю, що це було.”

Едвард Ферлонг все ж повернувся у франшизу

Едвард Ферлонг офіційно повернувся до ролі Джона Коннора у фільмі «Термінатор: Темна доля» 2019 року, оскільки його образ і голос були відтворені за допомогою штучного інтелекту. При цьому один актор зіграв роль дублера, а інший озвучив персонажа, але Ферлонг все одно значиться в титрах.

Найкращі фільми в історії кінопремії Оскар

Прокрутити вгору