Головна » Роберт Дауні мол. з’явиться в серіалі “Симпатик”

Роберт Дауні мол. з’явиться в серіалі “Симпатик”

Роберт Дауні мол. з'явиться в серіалі "Симпатик" (Кадр з фільму)
Роберт Дауні мол. з’явиться в серіалі “Симпатик” (Кадр з фільму)

Перший проєкт з участю голлівудського актора Роберта Дауні мол. після його триумфу на “Оскарі” стане шпигунський серіал “Симпатик”, що вийде на стрімінговій платформі MAX від каналу HBO.

Рекомендації редакції: Український фільм “Я, Побєда і Берлін” вийшов у кінотеатрах: Огляд кінострічки

Екранізація літературного шедевру:

Міні-серіал “Симпатик” (“The Sympathizer”) буде екранізацією роману письменника Вьєта Тханя Нгуєна, який вийшов у 2015 році, став бестселером і наступного року приніс автору Пулітцерівську премію за художню книгу. За режисурою цього масштабного проекту стоїть відомий південнокорейський режисер Пак Чхан Ук, відомий своїми роботами, такими як “Олдбой”, “Служниця”, “Рішення піти” та “Маленька барабанщиця”.

Заплутана сюжетна лінія:

Сюжет цієї шпигунської пригоди розкриває історію Капітана, агента під прикриттям Північного В’єтнаму в армії Південного В’єтнаму. Після закінчення війни у В’єтнамі він змушений тікати до Сполучених Штатів разом зі своїм генералом. Живучи серед біженців з Південного В’єтнаму, він продовжує таємно шпигувати за спільнотою та звітувати про це В’єтконгу, але в його душі наростає конфлікт між його початковою вірністю та новим життям.

Трейлер

Акторський склад:

Роль Капітана виконає Хоа Сюаньде, який відомий за роллю у серіалі “Ковбой Бібоп”.

Участь Роберта Дауні:

Повідомляється, що Роберт Дауні мол. зіграє кілька антагоністів у “Симпатику”. Лауреат премії “Оскар” також виступає виконавчим продюсером цього проєкту.

Перегляд першого погляду:

Онлайн-прем’єра міні-серіалу “Симпатик” відбудеться 14 квітня, а фанати вже мають змогу побачити перший погляд на нового персонажа Роберта Дауні у цій захоплюючій шпигунській драмі.

Прокрутити вгору