Головна » Ліга справедливості проти Месників? Disney і Warner Bros. починають партнерство

Ліга справедливості проти Месників? Disney і Warner Bros. починають партнерство

Ліга справедливості проти Месників (Фото: google)
Ліга справедливості проти Месників (Фото: google)

Ні для кого не секрет, що Голлівуд має проблеми з ростом з тих пір, як стрімінгові сервіси стали нормою. Минулорічні страйки акторів і сценаристів були зосереджені на потокових проектах, і багато хто в індустрії задається питанням про наступний етап споживання медіа.

У березні 2024 року Disney+ і Hulu запустили новий пакет, який об’єднав обидві платформи в один пакет. Враховуючи, що вони належать одній компанії, цей крок не став таким великим сюрпризом. Однак справа прийняла несподіваний поворот.

Читайте також: Пірати Карибського моря 6: З’явився трейлер фільму з Ембер Херд та Джонні Деппом. Знову фейк?

The Hollywood Reporter повідомляє, що Disney та Warner Bros. Discovery об’єднуються, щоб створити новий пакет, який включатиме платформи Disney+ та Hulu з Max. Згідно зі звітом, ціни ще не оголошені, але очікується, що пакет буде запущено влітку 2024 року.

Ліга справедливості проти Месників? Disney і Warner Bros. починають партнерство

Це не означає, що Ліга справедливості та Месники зустрінуться у кросоверах між кінематографічними всесвітами DC та Marvel, як дехто думав. Однак це свідчить про зближення двох гігантів, що навряд чи сподобається Netflix.

Наразі всі три потокові сервіси пропонують плани з підтримкою реклами на додаток до преміум-варіантів підписки без реклами. THR зазначає, що Disney і Warner Bros. називають цей пакет «найкращим співвідношенням ціни та якості в розвагах».

«Ця нова пропозиція надає споживачам найбільшу колекцію розваг за найкращою ціною в потоковому режимі, а також допомагає залучити нових передплатників і значно збільшити їх утримання», — сказав Джей Бі Перретт, генеральний директор і президент Global Streaming, Warner Bros. Discovery.

Прокрутити вгору