Головна » Новий Капітан Америка на свіжому фото фільму “Перший Месник 4”

Новий Капітан Америка на свіжому фото фільму “Перший Месник 4”

Новий Капітан Америка на свіжому фото фільму "Перший Месник 4" (Фото: google)
Новий Капітан Америка на свіжому фото фільму “Перший Месник 4” (Фото: google)

Раніше Marvel Studios демонструвала новий костюм Сема Вілсона у новому кадрі фільму “Капітан Америка: Прекрасний новий світ“, а тепер студія повернулася на знімальний майданчик.

Читайте також: Перші кадри фільму “Капітан Америка 4” показали Гаррісона Форда

У сиквелі фільму «Капітан Америка: Перший месник» Стіва Роджерса (Кріс Еванс) замінює Сем Вілсон (Ентоні Макі). У фільмі «Сокіл і Зимовий солдат» ми побачили, як Сем став новим Кепом після того, як Стів вручив йому щит в кінці кросовера «Месники: Завершення».

На новому фото зі знімального майданчика можна побачити Макі в оновленому костюмі Сема Вілсона. Актор спілкується з режисером фільму «Прекрасний новий світ» Джуліусом Оном. За чутками, перезйомки будуть масштабними, оскільки студія вирішила майже повністю переробити фільм за коміксами після слабких тестових показів.

Капітан Америка на свіжому фото фільму “Перший Месник 4”

Як раніше говорив режисер, шанувальники MCU отримають досить насичений подіями сюжет, який обов’язково порадує екшн-сценами:

Наш хлопець може постраждати, і він може стікати кров’ю, тому я вважаю цей фільм захоплюючим.

Тім Блейк Нельсон повертається до ролі Лідера. Вперше представлений у фільмі «Неймовірний Халк» 2008 року, Семюел Стернс з тих пір не з’являвся в кінематографічному всесвіті Marvel. Крім того, Червоний Халк з’явиться в блокбастері, на що вказують об’єднані зображення.

«Капітан Америка: Прекрасний новий світ» виходить на екрани кінотеатрів 14 лютого 2025 року.

Прокрутити вгору