Головна » Ліам Нісон приєднався до кінематографічного всесвіту Marvel

Ліам Нісон приєднався до кінематографічного всесвіту Marvel

Ліам Нісон приєднався до кінематографічного всесвіту Marvel (Фото: google)
Ліам Нісон приєднався до кінематографічного всесвіту Marvel (Фото: google)

Ліам Нісон – це ірландський актор, який народився 7 червня 1952 року. Він відомий своїми вражаючими ролями в різних жанрах кіно, включаючи драми, екшн та трилери. Світову популярність він здобув завдяки ролям у фільмах “Візит” (The Visitor), “Місія неможлива” (Mission: Impossible), “Готель “Руанда” (Hotel Rwanda) та “Викрадена” (Taken). Його вражаюча акторська майстерність і харизма дозволили йому стати одним із найбільш впізнаваних і популярних акторів світового кіно.

Читайте також: Кріс Еванс повертається: 2 довгоочікувані ролі в кінематографічному всесвіті Marvel

Чутки про те, що знаменитий актор Ліам Нісон приєднався до кінематографічного всесвіту Marvel, ходять вже давно. Згідно з непідтвердженими джерелами, актор все одно стане частиною франшизи.

Незважаючи на те, що офіційного підтвердження від Marvel Studios поки немає, повідомлення про приєднання Ліама Нісона викликали інтерес у фанатів. Актор, відомий своїми ролями в бойовиках, міг би стати відмінним доповненням до і без того вражаючого акторського складу MCU.

Про підписання контракту повідомив інсайдер MyTimeToShineHello, який останнім часом активно ділиться різними чутками. Раніше ходили чутки, що Нісон був одним з головних кандидатів на роль Галактуса.

Відомий як Пожирач світів, цей персонаж є одним із найбільш пам’ятних лиходіїв у коміксах Marvel і супротивником Фантастичної четвірки. З огляду на його потенційну появу в сольному проекті про команду, можна припустити, що його зіграє Нісон.

Якщо чутки підтвердяться, Ліам Нісон приєднається до низки інших талановитих акторів, які вже втілили на екрані відомих персонажів з коміксів Marvel. Його присутність може додати величі та епічного масштабу майбутнім фільмам та телешоу.

Однак поки що все це залишається лише чутками. Нам залишається тільки дочекатися початку зйомок фільму «Фантастична четвірка», який вийде в липні 2025 року.

Прокрутити вгору