Головна » ММО «Гра престолів» заповнить прогалини в серіалі-Витік

ММО «Гра престолів» заповнить прогалини в серіалі-Витік

ММО «Гра престолів» заповнить прогалини в серіалі (Кадр з серіалу)
ММО «Гра престолів» заповнить прогалини в серіалі (Кадр з серіалу)

«Гра престолів» або «Пісня льоду та полум’я» – успішна франшиза, але їй не дуже пощастило з відеоіграми. Було випущено багато ігор, але лише одна з них (від Telltale) отримала більш-менш визнання, і вона все одно була скасована після одного сезону. Зараз з’явилася новина про те, що ще одна гра за «Грою престолів» знаходиться в розробці.

Читайте також: Безкоштовні ігри PS Plus у травні 2024 року

Як повідомляє Redanian Intelligence, корейська студія Nexon розробляє нову MMORPG за мотивами світу «Гри престолів». Nexon стоїть за нещодавно успішним шутером від першої особи The Finals, а також WarhavenKartrider та іншими проектами.

Передбачається, що дія гри розгортається на Півночі, і буде представлена гра Winterfell and the Wall. З точки зору хронології, дія відбувається між 4 і 5 сезонами серіалу «Гра престолів» від HBO. Руз Болтон вже є Вартовим Півночі, а Джон Сноу та Сем Тарлі все ще на Стіні. Можливі й інші королівства, але поки що інсайдери чули лише про Північ.


Вінтерфелл/Гра престолів

Гравці зустрінуться з цими та іншими персонажами, але оригінальний акторський склад не повернеться для озвучення. По крайней мере, в поточній версії гри. Натомість у проекті з’явиться новий акторський склад, який намагатиметься нагадувати зірок екранізації HBO.

Гра поки що без назви має сюжетну кампанію, але ставка онлайн. Геймер зможе вибрати стать героя, яка буде унікальною для всесвіту. Кажуть, що проект чимось нагадує The Elder Scrolls Online.

Очікується, що гра вийде не раніше 2025 року. У червні відбудеться прем’єра 2-го сезону серіалу “Дім Дракона”.

Прокрутити вгору