Головна » Найгірші фільми за всю історію кіно

Найгірші фільми за всю історію кіно

Найгірші фільми за всю історію кіно (Фото: google)
Найгірші фільми за всю історію кіно (Фото: google)

Оцінка мистецтва завжди залишається предметом глибокої суб’єктивності. Для кожного глядача кожен фільм може мати абсолютно різну оцінку, що створює великі простори для цікавих дискусій. Не дивно, що список “найгірших фільмів” може стати цікавим полем для обговорень. Фільми з добірки, яку зібрав для вас Кіно Клуб, належать до списку 100 найгірших кінокартин за версією Rotten Tomatoes.

Вам буде цікаво: Цікаві детективи 2023 року, які варто подивитись

“Балістик: Екс проти Сівер” (2002)

Сюжет цієї стрічки обертається навколо двох секретних агентів, які, зазвичай, перехрещують мечі. Проте вони змушені об’єднатися, щоб протистояти сильному ворогу. Навіть виступ Антоніо Бандераса не врятував фільм, який критики визнали напрочуд бездарним. Він позбавлений екшену, гумору та особливого стилю.

Офіційний трейлер

“Один пропущений дзвінок” (2008)

Ця стрічка є римейком японського фільму 2003 року з аналогічною назвою. Розповідає про телефон-вбивцю та надприродні явища. Фільм отримав репутацію одного з найгірших у своєму жанрі через поганий сюжет, відсутність інтриги та плагіат ідей з інших фільмів жахів.

Офіційний трейлер

“Залишені” (2014)

Апокаліптичний трилер з Ніколасом Кейджем у головній ролі, який розповідає про кінець світу та антихриста, не зміг зацікавити глядачів попри свій потенціал. Він виявився нудним та розчаровуючим, що зіпсувало репутацію актора.

Офіційний трейлер

“Тисяча слів” (2012)

Ця американська комедія про книжкового агента, який може забалакати будь-кого, отримала велику критику, особливо через неправильний вибір актора для головної ролі, Едді Мерфі. Його талант був не використаний в повній мірі, що призвело до поганого прийому фільму.

Офіційний трейлер

“Кодекс Готті” (2018)

Навіть з участю відомого актора Джона Траволти, ця стрічка розповідає історію мафіозі, який стає головою злочинної сім’ї. Фільм був розкритикований за свої неправильні рішення, поганий сценарій та порівняння з “Хрещеним батьком”, що відобразилося на його репутації.

Офіційний трейлер

Незважаючи на критику, фільми, які потрапляють у списки найгірших, відіграють важливу роль у кіноіндустрії. Вони стають навчальним матеріалом, який показує, як не слід робити кіно.

Прокрутка до верху