Головна » Найпопулярніші телесеріали на Netflix за весь час

Найпопулярніші телесеріали на Netflix за весь час

Найпопулярніші телесеріали на Netflix за весь час (Фото: google)
Найпопулярніші телесеріали на Netflix за весь час (Фото: google)

Netflix – це одна з найуспішніших стрімінгових платформ у сучасному світі. Його фільми та серіали залучають мільйони глядачів та захоплюють їх на тисячі годин. У цій статті ви дізнаєтеся про найпопулярніші телесеріали англійською та не тільки, які тримають лідерство в переглядах. Рейтинг складений на основі переглядів протягом перших 91 днів на Netflix.

Читайте також: Міні-серіали 2023 року, які варто обов’язково подивитися

“Гра в кальмара”

Кількість переглядів: 265,2 мільйона

Цей південнокорейський серіал у жанрі виживання побив усі рекорди та швидко став найуспішнішим на платформі. Сюжет розповідає про гру, в якій бере участь 456 людей з фінансовими проблемами. Переможець отримує 38,5 мільйонів доларів, решта приречені на загибель.

Офіційний трейлер

“Венздей”

Кількість переглядів: 252,1 мільйона

Це американський серіал, створений на основі персонажа Венздей Аддамс з сімейки Аддамсів. Сюжет переносить у Академію “Невермор”, в яку Венздей вступає після відрахування з середньої школи. Дівчина береться за розслідування серії вбивств, що вчиняє дивний монстр. Паралельно їй доводиться відповідати одноліткам і долати екстрасенсорні здібності.

Офіційний трейлер

“Дивні дива 4”

Кількість переглядів: 140,7 мільйона

Це американський науково-фантастичний серіал, створений братами Даффер. Четвертий сезон здобув найкращі рейтинги та перегляди. Події розгортаються у штаті Індіана у 1983 році. Там загадковим чином зникає хлопчик. Мати, друзі та шериф вирушають на пошуки й дізнаються про існування паралельного світу у їхньому містечку.

Офіційний трейлер

“Чудовисько: Історія Джеффрі Дамера”

Кількість переглядів: 115,6 мільйона

Цей серіал створений на основі реальних подій та розповідає історію серійного вбивці Джеффрі Дамера. Головну роль виконав талановитий Еван Пітерс. Netflix анонсував, що наступні сезони розповідатимуть про інших жахливих постатей в історії.

Офіційний трейлер

“Паперовий будинок 4”

Кількість переглядів: 106 мільйонів

Це восьмеро злодіїв, що беруть людей у заручники і зачиняють їх в Монетному дворі Іспанії. Керівник банди маніпулює поліцією, щоб реалізувати свій намір. Це перший неангломовний (а саме іспанський) серіал, який став дуже популярним на Netflix.

Офіційний трейлер

“Бріджертони”

Кількість переглядів: 113,3 мільйона

Цей костюмований телесеріал розповідає про події, що відбуваються у Лондоні епохи Регентства. Родина Бріджертонів – четверо братів та четверо сестер хочуть видати найстаршу доньку. Джентльмени не поспішають залицятися до дівчини, але раптом у Лондоні з’являється шикарний герцог. Саме він може врятувати особисте її життя.

Офіційний трейлер

“Ферзевий гамбіт”

Кількість переглядів: 112,8 мільйона

Цей драматичний серіал розповідає історію осиротілої генійки Елізабет. Вона хоче стати найвеличнішою шахісткою світу, але водночас дівчина бореться з залежностями та емоційними проблемами. Це найпопулярніший мінісеріал на Netflix.

Офіційний трейлер

Ці телесеріали не лише захоплюють, але й додають різноманіття в стрімінговий контент Netflix, забезпечуючи глядачам незабутні емоції та враження.

Прокрутити вгору