Головна » Найрейтинговіші турецькі серіали про кохання, які варто подивитись

Найрейтинговіші турецькі серіали про кохання, які варто подивитись

Найрейтинговіші турецькі серіали про кохання (Фото: google)
Найрейтинговіші турецькі серіали про кохання (Фото: google)

Турецькі серіали топ: Турецькі серіали приковують увагу своєю яскравою акторською грою, захоплюючими сюжетами та вражаючими костюмами. Завдяки цьому вони завоювали величезну армію шанувальників по всьому світу, особливо ті, що присвячені коханню.

Бурхливі страсті, ніжні почуття та несподівані повороти сюжету роблять турецькі серіали про кохання незабутніми. Ми підготували для вас найрейтинговіші турецькі серіали про кохання, які зачаровують глядачів.

“Вітер кохання”, 2019

Ця стрічка розповідає про спрагу помсти, що переростає в справжнє та пристрасне кохання. Вона розкаже про складну долю Мірана та Рейян.

Головні герої народилися в родинах, між якими панує ворожнеча протягом багатьох років. Мірана виховували з почуттям помсти, тому кохання та щастя для нього були незнайомі. Рейян вірить у чудеса та безмежне кохання. Одного разу їх шляхи перетинаються, і вони закохуються один в одного. Але чи зможе кохання перемогти помсту? Адже Рейян – донька того, кого Міран обіцяв помститися.

“Кохання напрокат”, 2015

Ця романтична комедія розповідає про кохання Омера та Дефне.

Омер – холостяк з власним бізнесом у сфері модного жіночого взуття. Його тітка вважає, що настав час шлюбу і навіть підібрала йому наречену. Але Омер не поспішає з одруженням і вирішує влаштувати фокус, цілуючи незнайому дівчину, щоб тітка відмовилася від ідеї знаходити йому дружину. До нього потрапляє скромна офіціантка Дефне, яка має працювати багато.

“Нескінченне кохання”, 2015

Ця стрічка розповідає історію кохання простого хлопця та доньки багатіїв, з чим можна порівняти з “Ромео та Джульєттою” по-турецьки.

Зустріч Ніхан та Кемаля приводить до початку кохання, але проти них виступають їхні батьки та друзі.

“Пані Фазилет та її доньки”, 2017

Цей серіал розповідає про жінку з амбіціями, яка прагне забезпечити своїх дочок. Але їхні плани можуть змінитися через несподівану подію.

“Чорно-біле кохання”, 2017

Ця стрічка розповідає про складне, але велике кохання Аслі та Ферхата, яке випробовується зовнішніми обставинами.

Якщо ви шукаєте захоплюючі турецькі серіали про справжнє кохання, то оберіть будь-яку з цих стрічок та насолоджуйтесь переглядом.

Джерело: https://kino.24tv.ua/turetski-seriali-pro-kohannya-yaki-strichki-visokim-reytingom_n2515641

Прокрутити вгору