Головна » Серіал “Ведмідь” повернеться на екрани в четверте

Серіал “Ведмідь” повернеться на екрани в четверте

Серіал "Ведмідь" повернеться на екрани в четверте (Фото: google)
Серіал “Ведмідь” повернеться на екрани в четверте (Фото: google)

Цікаві серіали: До виходу третього сезону, канал FX вже поспішив оголосити про продовження драмедійного кулінарного серіалу “Ведмідь” на четвертий сезон, навіть розпочавши зйомки, повідомляє Variety.

Наразі відомо, що актор Джеремі Аллен Вайт повернеться до ролі шеф-кухаря, який залишив роботу у фешенебельному нью-йоркському ресторані, щоб перейти до реформи закусочної в Чикаго, залишеної йому після самогубства брата. Серіал також збереже свого автора і шоуранера, Крістофера Сторера.

Варто згадати, що перший сезон “Ведмедя” вийшов у червні 2022 року і отримав десять нагород “Еммі”. Другий сезон був випущений у червні 2023 року, а третій, як очікується, з’явиться на екрани у червні 2024 року.

Також варто зазначити, що перший сезон серіалу розповідає історію про Джейка Піберіуса, що вирішує покинути елітний ресторан у Нью-Йорку та відкрити власний заклад у своєму рідному місті Чикаго, що переживає важку долю після трагічної події. У другому сезоні він продовжує розвивати свою закусочну, зіткнувшись з новими викликами і проблемами.

Серіал “Ведмідь” (трейлер)

Джерело: https://kinowar.com/serial-vedmid-prodovzheno-na-4-sezon/

Прокрутити вгору