Головна » Скарлетт Йоганссон може з’явитися у новому “Парку Юрського періоду”

Скарлетт Йоганссон може з’явитися у новому “Парку Юрського періоду”

Скарлетт Йоганссон може з'явитися у новому "Парку Юрського періоду" (Фото: google)
Скарлетт Йоганссон може з’явитися у новому “Парку Юрського періоду” (Фото: google)

Кіноновини світу: Студія Universal робить великий крок у своїй кінематографічній стратегії. За внутрішньою інформацією, продюсери віддали перевагу відомій дворазовій номінантці на Оскар, Скарлетт Йоганссон, для головної ролі у своєму наступному проекті – ребуті франшизи про динозаврів.

Наразі ні студія, ні сама акторка не надали офіційний коментар з приводу цієї інформації. Треба зазначити, що ця пригодницька франшиза, яка свого часу була розпочата Стівеном Спілбергом, має за собою успішну оригінальну трилогію «Парк юрського періоду» та сиквел-трилогію «Світ юрського періоду». Очікуваний новий ребут обіцяє принести свіжий погляд на історію динозаврів у сучасному світі.

За режисерським керівництвом проекту стоїть Гарет Едвардс. Режисер відомий своїми роботами «Ґодзілла» (2014) і науково-фантастичним фільмом «Творець». Планується, що зйомки стартують наприкінці липня, а прем’єра запланована на липень 2025 року.

Подібний рух студії Universal свідчить про їхнє бажання підняти планку якості та привернути увагу глядачів за допомогою відомих та талановитих акторів у провідних ролях. Будемо очікувати на подальші новини та офіційні підтвердження з боку студії та акторського складу цього захоплюючого проекту.

Коротко сюжети перших частин трилогії:

  • “Парк юрського періоду”: Багатомільйонер Джон Хеммонд відкриває парк розваг на острові Нублар. Там він відроджує динозаврів, використовуючи їхні днк з кров’ю, знайдені в комахах, які вимерли у вугільних шарах. Після того, як динозаври виходять з-під контролю, група науковців та незвичайних екскурсантів змушені боротися за виживання на острові, де дикі тварини правлять світом.
  • “Світ юрського періоду”: У “Світі юрського періоду” парк розваг став реальним островом, відкритим для відвідувачів. Але коли динозаври втрачають контроль і починають атакувати відвідувачів, архітекторам парку доводиться шукати способи врятувати себе та гостей від великих хижаків.

Прокрутка до верху