Головна » Анонсовано 4-й сезон серіалу “Крізь сніг”

Анонсовано 4-й сезон серіалу “Крізь сніг”

Анонсовано 4-й сезон серіалу "Крізь сніг"
Було анонсовано 4-й сезон серіалу “Крізь сніг” (фото: Netflix)

Анонсовано 4-й сезон серіалу “Крізь сніг”

За даними видання Variety, серіал “Крізь сніг”, який був припинений після третього сезону, несподівано отримає четвертий заключний сезон.

Ця постапокаліптична антиутопія, заснована на однойменному повнометражному фільмі, розповідає про безупинний рух потяга навколо земної кулі після настання нового льодовикового періоду, коли всі живі істоти вимерли. У потязі перебувають останні представники людства, і серед них існує ієрархія класів та соціальні протистояння.

Серіал вийшов на каналі TNT і був скасований після третього сезону. Проте права на його показ були придбані каналом AMC, який планує випустити нові епізоди у 2025 році. Наразі невідомо, чи повернуться до головних ролей актори, такі як Давід Діггс, Дженніфер Коннеллі та Шон Бін.

Про серіал “Крізь сніг”

Після декількох років з моменту свого останнього випуску, серіал “Крізь сніг” повертається до екранів з новим четвертим сезоном. Це відома постапокаліптична антиутопія, яка завоювала серця глядачів своїм унікальним сюжетом і захоплюючими персонажами.


У світі, де весь зовнішній світ покритий снігом через льодовиковий період, поїзд став останнім притулком для людей. Соціальна ієрархія, протистояння та загадкові таємниці поїзда створюють напружену атмосферу, яка тримає глядачів на межі своїх сидінь.


Акторський склад серіалу включає в себе такі імена, як Давід Діггс, Дженніфер Коннеллі та Шон Бін, які принесли свої неперевершені таланти до створення цієї захоплюючої історії.


Новий сезон “Крізь сніг” обіцяє принести ще більше непередбачуваних поворотів сюжету, захоплюючих пригод та глибоких філософських роздумів. Глядачі можуть очікувати на емоційну атмосферу та захоплюючі візуальні ефекти, які вже стали відзнакою цього серіалу.


Повернення “Крізь сніг” на екрани – це подія для шанувальників постапокаліптичних трилерів та фантасмагорій. Завдяки захоплюючій історії та неперевершеним акторським виконанням, цей серіал вражає своїм харизматичним виконанням та залишає незабутнє враження в серцях глядачів.

Прокрутити вгору