Головна » Новий фільм “Місто героїв” може стати частиною всесвіту Marvel

Новий фільм “Місто героїв” може стати частиною всесвіту Marvel

Новий фільм "Місто героїв" може стати частиною всесвіту Marvel (Фото: google)
Новий фільм “Місто героїв” може стати частиною всесвіту Marvel (Фото: google)

У світі кінематографа кожен новий проект стає предметом уваги публіки, особливо коли це стосується популярних франшиз.

Однією з останніх чуток, яка привернула увагу спільноти, є обговорення можливості створення проєкту за мотивами всесвіту Місто героїв (Big Hero 6). Він поки що перебуває на ранній стадії обговорення, але цікаво, що в новій екранізації з’являться живі актори.

Читайте також: Цифровий реліз фільму «Дюна 2» підтверджено після великого витоку!

Інсайдерські джерела, такі як ThwipT, навіть повідомляють, що наступна екранізація «Міста героїв» може стати частиною кінематографічного всесвіту Marvel. Це навряд чи стане великим сюрпризом, оскільки вихідним матеріалом є комікси Marvel. Інших подробиць, на жаль, поки що немає.

Якщо ці чутки підтвердяться, новий фільм «Місто героїв» стане частиною гігантського кінематографічного всесвіту Marvel, який вже включає культові франшизи, такі як «Месники», «Людина-павук», «Чорна пантера» та багато інших. Це може означати не лише кросовери та спільні появи персонажів, а й новий і незвичайний куточок MCU.

Однак поки що ми повинні бути обережними, щоб не прийняти цю інформацію за правду, тому що всі ці розмови все ще знаходяться на ранніх стадіях. Невідомо, яким може бути остаточне рішення Disney.

Прокрутити вгору