Головна » OpenAI і Financial Times: Нова інтеграція для ChatGPT

OpenAI і Financial Times: Нова інтеграція для ChatGPT

OpenAI і Financial Times (Фото: google)
OpenAI і Financial Times (Фото: google)

Після укладення угоди між OpenAI та виданням Financial Times користувачі чатбота отримали нову можливість — тепер вони можуть переглядати резюме статей та цитати із посиланнями на сайт Financial Times. Ця нова інтеграція стала результатом ліцензування контенту та розробки інструментів штучного інтелекту.

Читайте також: Наступна презентація Apple відбудеться 7 травня. Що на ній покажуть?

За словами The Verge, OpenAI тепер може шукати відповіді й у статтях Financial Times, додаючи посилання на джерело. Крім того, Financial Times вже використовує продукти штучного інтелекту стартапу, включаючи ChatGPT Enterprise.

Минулого місяця Financial Times також випустив бета-версію генеративної функції штучного інтелекту на базі великої мовної моделі Claude від Anthropic, відому як Ask FT. Ця функція дозволяє передплатникам знаходити інформацію в статтях видання.

Хоча Financial Times активно використовує технології штучного інтелекту, гендиректор компанії, Джон Ріддінг, наголошує на збереженні прихильності до “людської журналістики”.

Ця угода є не першою для OpenAI в новинній галузі. Компанія вже мала подібні угоди з видавництвом Axel Springer та інформаційною агенцією Associated Press. OpenAI використовує ці дані для навчання своїх моделей. За повідомленнями, компанія пропонує від $1 до $5 млн за ліцензування контенту, що значно менше, ніж інші компанії, такі як Apple.

Проте, OpenAI зіткнулася з критикою та судовими справами через його чатбот ChatGPT. The New York Times, Intercept, Raw Story та AlterNet подали до суду з претензіями про порушення авторських прав через “дослівне перекладання вмісту”. Ці судові справи ще не завершилися.

Прокрутити вгору