Головна » Тизер фільму Мортал Комбат 2 від Хіроюкі Санада

Тизер фільму Мортал Комбат 2 від Хіроюкі Санада

Тизер фільму Мортал Комбат 2 від актора (Фото: google)
Тизер фільму Мортал Комбат 2 від актора (Фото: google)

У нещодавньому інтерв’ю Screen Rant зірка «Сьогуна» Хіроюкі Санада розповів про своє повернення в ролі Скорпіона в довгоочікуваному фільмі New Line Cinema «Мортал Комбат 2». На даний момент сиквел ще не має дати виходу, хоча виробництво закінчилося на початку цього року.

Читайте також: Mortal Kombat: У Мережі з’явилося свіже мистецтво рідкісного персонажа

Санада розповів, що йому сподобалося зніматись у продовженні адаптації Mortal Kombat. Також він розповів, що роль Скорпіона в сиквелі буде розширена порівняно з його короткою появою в першій частині. Однак актор порадив шанувальникам не чекати, що Скорпіон отримає сольний повнометражний фільм.

Так, все вірно, воно з’явилося в кінці [першої частини]. 10 хв. Все залежить від монтажу, але так, я буду в продовженні. Це було чудове возз’єднання на знімальному майданчику для більшості акторів з першого фільму, і, можливо, з’явилося чотири або п’ять нових великих персонажів. Той же режисер і той же художник по костюмах; Було весело. У Голд-Кост, Австралія, відразу після страйку ми почали зйомки, і тепер ми закінчили.

Мортал Комбат 2: Акторський склад

У сиквелі повернуться Льюїс Тан у ролі Коула Янга, Джессіка Макнамі у ролі Сонні Блейда, Джош Лоусон у ролі Кано, Таданобу Асано у ролі Райдена, Мехкад Брукс у ролі Джакса, Люди Ліна у ролі Лю Кана, Джин Хан у ролі Шанг Цунга, Джо Таслім у ролі Саб-Зіро, Хіроюкі Санада у ролі Скорпіона та Макс Хуанг у ролі Кунг Лао. До них приєдналися Карл Урбан у ролі Джонні Кейджа, Аделіна Рудольф у ролі Кітани, Таті Габріель у ролі Джейд, Мартін Форд у ролі імператора Шао Кана, Деймон Герріман у ролі демона Куан Чі, Десмонд Чіам у ролі короля Джеррода Еденії та Ана Ту Нгуєн у ролі королеви Сіндел.

Режисером сиквела виступить Саймон Маккуойд за сценарієм головного сценариста «Місячного лицаря» Джеремі Слейтера. Інші подробиці сюжету наступної частини поки тримаються в секреті.

Прем’єра очікується у 2025 році, але точна дата релізу поки не оголошена.

Прокрутити вгору