Головна » Новий серіал «Скубі-Ду» робить «Веном» творцем Netflix

Новий серіал «Скубі-Ду» робить «Веном» творцем Netflix

Новий серіал «Скубі-Ду» (Фото: google)
Новий серіал «Скубі-Ду» (Фото: google)

Скубі-Ду може повернутися в кіно, цього разу в якості нового серіалу «Скубі-Ду».

Читайте також: Найкращі українські мультфільми для ваших дітей

Хоча в минулому було кілька повнометражних фільмів про Скубі-Ду, включаючи два театральні фільми, написані Джеймсом Ганном до його серіалу «Вартові Галактики», Скубі-Ду традиційно був анімаційним продуктом на телебаченні.

Новий серіал «Скубі-Ду»: Що відомо наразі

Як повідомляє Variety, виробництвом нового шоу займається Warner Bros., і, ймовірно, прем’єра відбудеться на Netflix, а не на власному сервісі компанії Max. Точні подробиці сюжету тримаються в таємниці, за винятком того, що він буде заснований на мультфільмі Ханни-Барбери.

Нещодавно на сервісі «Макс» вийшов мультсеріал за мотивами всесвіту Скубі-Ду під назвою «Велма». Другий сезон шоу дебютував лише кілька днів тому, знову отримавши негативні відгуки. Третій сезон поки що ще не затверджений. Warner Bros. також зняла, але так і не випустила, мультфільм про Скубі-Ду на святкову тематику.

Variety зазначає, що сценаристами та виконавчими продюсерами нового шоу стануть Джош Аппельбаум та Скотт Розенберг. Перший працював над нещодавно випущеним серіалом Amazon Prime Video «Цитадель», а другий був автором нещодавніх сиквелів «Джуманджі», а також першого «Венома».

Коли вийде проект, поки що не повідомляється.

Прокрутити вгору