Головна » Серіал Fallout поступився за переглядами «Володарю перснів: Персні влади»

Серіал Fallout поступився за переглядами «Володарю перснів: Персні влади»

За останні два тижні серіал Fallout став одним із найбільш обговорюваних серіалів для стрімінгу, і тепер ми маємо краще уявлення про те, скільки людей його подивилися.

Серіал Fallout поступився за переглядами «Володарю перснів: Персні влади» (Фото: google)
Серіал Fallout поступився за переглядами «Володарю перснів: Персні влади» (Фото: google)

Рекомендації Кіно Клубу: Саундтрек до серіалу Fallout. Оприлюднено пісні з усіх епізодів

За даними Amazon, за перші 16 днів з моменту прем’єри шоу подивилися понад 65 мільйонів людей по всьому світу (і це не рахуючи піратських переглядів). Це другий найкращий запуск на Amazon Prime Video, поступаючись лише «Володарю перснів: Персні влади». Це неймовірна цифра, і вона просто показує, наскільки глядачам сподобалося шоу.

У той час як більшість серіалів і фільмів, заснованих на відеоіграх, намагаються адаптувати вихідний матеріал, сценаристи екранізації Fallout вчинили трохи інакше. Перед виходом проекту шоуранери повідомляли, що це свого роду Fallout 5. Це означає, що дія шоу відбувається в тому ж каноні, що і відеоігри.

До цієї новини Amazon вже підтвердив, що вийде другий сезон Fallout. Це не було гарантовано до прем’єри, оскільки співавтор сценарію Грем Вагнер розповів у березні, що «мета фіналу полягала в тому, щоб надати стислий висновок, але залишити двері відкритими для більшого». На жаль, ми не знаємо, скільки часу пройде, перш ніж вийде наступний сезон.

Успіх Fallout також призвів до відновлення інтересу до відеоігор. Останньою основною грою серії є Fallout 4, яка вперше вийшла ще у 2015 році. Кажуть, що Microsoft вже прагне якнайшвидше випустити нову частину.

Прокрутити вгору