Головна » Римейки Max Payne 1 & 2. Коли можна очікувати виходу?

Римейки Max Payne 1 & 2. Коли можна очікувати виходу?

Римейки Max Payne 1 & 2 (Фото: google)
Римейки Max Payne 1 & 2 (Фото: google)

Компанія Remedy Entertainment оголосила, що нарешті починає повноцінне виробництво ремейків Max Payne і Max Payne 2.

Читайте також: Вийшов новий трейлер S.T.A.L.K.E.R. 2: Heart of Chornobyl

Понад два роки тому, у квітні 2022 року, Remedy оголосила, що співпрацює з Rockstar Games для підготовки оновлених версій перших двох частин культової серії. З того часу студія працює над проектами. Проте лише на етапі препродакшену. Тепер ця частина розробки добігає кінця, оскільки незабаром команда виділить більше ресурсів на римейки Max Payne 1 & 2.

У новому документі, в якому інвесторам викладено останні фінансові результати Remedy, компанія надала оновлену інформацію про всі проекти, які зараз перебувають у розробці. На додаток до нової інформації про Control 2 і багатокористувацький спін-офф Control, Remedy повідомила, що ремейки Max Payne 1 & 2 тепер розподіляє більшу частину фінансів студії, оскільки виробництво ось-ось розпочнеться.

Зокрема, Remedy зазначила, що римейки Max Payne будуть повністю розроблені до кінця другого кварталу 2024 року. А це означає, що ігри будуть у виробництві до кінця червня.

Враховуючи, що ремейки Max Payne 1 & 2 тільки зараз вступає в цю фазу, можна припустити, що до виходу дилогії ще досить далеко. Швидше за все, доведеться почекати як мінімум до кінця 2026 року.

Прокрутити вгору