Головна » Фільм “Форсаж 11”: Перенесення кіно підтвердив актор

Фільм “Форсаж 11”: Перенесення кіно підтвердив актор

Зірка стрічки “Форсаж”,Тайріз Гібсон, нещодавно розповів про майбутню частину саги “Форсажа” – фільм “Форсаж 11”. Очікується, що майбутнє продовження стрічки (поки що без назви) “Форсаж 10” завершить історію.

Фільм "Форсаж 11" (Фото: google)
Фільм “Форсаж 11” (Фото: google)

Читайте також: Скандальний фільм «Мегаполіс» все ж вийде в кінотеатрах

«Форсаж 10» став єдиним фільмом франшизи, який закінчився кліфгенгером, залишивши під питанням долю улюблених персонажів. Вважається, що деякі члени екіпажу Домініка Торетто загинули після падіння літака, а у Дома і його сина було мало шансів вижити після вибуху дамби. Передбачається, що майбутній фільм стане останнім в основній сазі.

У розмові з CBR зірка “Форсажу” Тайріз Очікувана розповіла про майбутній “Форсаж”. За словами актора, виробництво було відкладено через страйки акторів та сценаристів у 2023 році, тому зйомки розпочнуться лише на початку наступного року.

Через страйки були серйозні затримки з написанням сценарію та підняттям фільму на ноги. Я чув, що ми розпочнемо роботу у 2025 році, якраз на початку року.

Я думаю, що зараз нам потрібно вивести фільм на новий рівень. Як ви бачили, Галь Гадот і Скеля повернулися, і це чудово.

Інформація Тайріза про виробництво означає, що остання частина «Форсажу» буде відкладена. Раніше очікувалося, що фільм з’явиться в кінотеатрах 4 квітня 2025 року, але оскільки зйомки ще не розпочалися, цілком імовірно, що фільм перенесуть на весну 2026 року. Підтвердження іншої дати релізу поки немає.

Під час інтерв’ю Тайріз також пояснив, що сценаристи “Форсажу” знають про бажання фанатів більше зосередитися на автоперегонах. Раніше цього року повідомлялося, що фільм “повернеться до витоків” і покаже нового лиходія.

Прокрутити вгору