Головна » Вийшов новий трейлер S.T.A.L.K.E.R. 2: Heart of Chornobyl

Вийшов новий трейлер S.T.A.L.K.E.R. 2: Heart of Chornobyl

Вийшов новий трейлер S.T.A.L.K.E.R. 2 (Фото: google)
Вийшов новий трейлер S.T.A.L.K.E.R. 2 (Фото: google)

GSC Game World вирішила нагадати, що S.T.A.L.K.E.R. 2: Heart of Chernobyl вийде цього року, представивши свіжий трейлер.

Читайте також: PS Plus втратить багато ігор у травні 2024 року

Сиквел S.T.A.L.K.E.R. спочатку мав вийти у 2022 році, але команді розробників довелося покинути рідну країну. Наприкінці 2022 року команда повернулася до активної роботи над проектом, і тепер реліз не за горами.

Останній трейлер S.T.A.L.K.E.R. 2 підтвердив, що реліз все ще запланований на 5 вересня 2024 року для Xbox Series X/S та ПК.

Подивитися трейлер можна нижче:

Вийшов новий трейлер S.T.A.L.K.E.R. 2

Раніше студія планувала випустити «Серце Чорнобиля» на початку цього року. Однак після того, як геймери пограли в проект на Gamescom 2023, стало очевидно, що розробникам потрібно більше часу.

Нагадаємо:


Гра S.T.A.L.K.E.R. — це серія комп’ютерних ігор у жанрі шутера від першої особи, розроблена українською компанією GSC Game World. Серія базується на книзі “Пікнік на обочині” братів Стругацьких та створює атмосферу постапокаліптичного світу, де змішуються наукова фантастика, жахи та відкритий світ. Гравці виконують роль сталкера, який досліджує Зону — зону відчуження, що виникла після аварії на Чорнобильській АЕС. Серія відома своєю атмосферою, відкритим світом, унікальним геймплеєм та напруженими моментами, які залишають гравців на межі своїх емоцій. Кожна гра серії S.T.A.L.K.E.R. — це глибока та захоплююча історія, яка залишає незабутні враження.

Сподіваємося, що S.T.A.L.K.E.R. 2 буде не тільки красиво виглядати, але і в неї буде весело грати.

Прокрутити вгору